Gönderen Konu: arkadaşlar elimde golf 2 iç ayna kapakları var orjinal 0 alman çift fiyatı: 35 t  (Okunma sayısı 16876 defa)

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
ankarada lpg ucuz onu biliyorumda.izmirde fiyatlar nasıl acaba ?

Valla kaliteli istasyonlarda 1.88  LPG.Hiç de az değil  mazotun 2.7 olduğuna bakarsak.
Gaz 2 liraya dayanmış.

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle

Valla kaliteli istasyonlarda 1.88  LPG.Hiç de az değil  mazotun 2.7 olduğuna bakarsak.
Gaz 2 liraya dayanmış.
Ankara için konuşuyorum.

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar İzmir'de lpg birçok istasyonda 1.96ytl kampanyalı bazı istasyonlarda ise 1.86ytl olanlar ve 1.69ytl olanlar var.Ancak merkezdeki istasyonlarda kampanya olan yer yok denecek kadar az gibi.Bu işle uğraşıyoruz ordan biliyorum :tamamdir

Çevrimdışı wwww

• Profili Görüntüle
Gürcü arkadaşım haklı benim arabada 140 ykr yakıyor hani ben bu arabanın dizeline hastayım diyenlere duyurulur hemde klima açık iken 140 ykr.Tesadüftür ki bende izmirdeyim

Çevrimdışı wwww

• Profili Görüntüle
Gürcü arkadaşım haklıdır onu teyid ederim ki benim aracımda 140 ykr yakıyor, hani ben bu arabanın dizeline hastayım diyenlere inat klima açık iken yakıyor kimsenin zorunada gitmesin aynı kasanın gtı varsa bende takasa girerim diyorum eski alfacı olarak tatmin etmiyor.

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Gürcü arkadaşım haklıdır onu teyid ederim ki benim aracımda 140 ykr yakıyor, hani ben bu arabanın dizeline hastayım diyenlere inat klima açık iken yakıyor kimsenin zorunada gitmesin aynı kasanın gtı varsa bende takasa girerim diyorum eski alfacı olarak tatmin etmiyor.
           Valla ben de diyorum ki kesinlikle katılmıyorum bu olaya.Bbi ara gazlısına da binmek zorunda kaldım bu Golf'ün.Durun anlatıym  gazı.140 değil 40 kuruş yaksın ,gaz iş değil.Sebepleri ;
1-Sollamaya çıktığım  zaman gaz yerine hava gelip beni zor durumda bırakması.
2- Zırt pırt gaz ayarı (bi gün 140 yakar, ikingi gün bi bakmışsın 240 yakmış)
3.Kışın çalışsa durmadan stop , çalışmasa seni rezil eder.
4.Motoru çok yıpratması ve motordan  garip garip sesler gelmesi.
5.Verdiği zararın vereceği karı geçmesi
6.Hiç bir zaman düzen tutmaması.
Dediğim gibi bigün 140 yakar, ikinci gün 240...

Çevrimdışı 06M4705

• Profili Görüntüle
Benzin bu fiyatları bulmuşken lpg taktırmadan binmek. heleki gti'a büyük cesaret.    bide kendin yap ayarı. şahsen ben kendim yapıyorum. çok yakıyor ama iyi de gidiyor ;D

« Son Düzenleme: 29 Ekim 2008, 00:57:24 Gönderen: 06M4705 »

Çevrimdışı gürcü

• Profili Görüntüle
Ynt: orjinal devir gösterli varmıdır
« Yanıtla #35 : 05 Aralık 2008, 09:30:07 »

Çevrimdışı gürcü

• Profili Görüntüle
Ynt: orjinal devir gösterli varmıdır
« Yanıtla #36 : 05 Aralık 2008, 09:32:44 »

Çevrimdışı ali83

• Profili Görüntüle
selaarkadaşlar bu rsimdekide benim jetta 85 model 86 dan ber kullanıyorum özgür k arkadaşımız dgru diyor benzinli araba çok problem yarıyor benimki diesel ve çokmnunum 20 kmde 1 litre yakıyo 100 kmde ise 5 litre yakıyo ayrıca ardaşlar ralliye katılcak olsak benzinli olur ama katılmayaagımıza göre disel kullanın daha iyi birde şöyle örnek vereyim benzin çabuk parlar allah korusun yanmış olsa araba anıa patlar dieselde ie sadce yanar devr ekonomi devri son olarak kısa bi örnek vereyim mesela sıfır golfün diesel ve benzinli fiyatınsorun daima diesel pahalıdır çünki eknomik yakıtyaktıgı için çok iyi düşünün derim salayın benzinliyi tabiki zevk meselesidir ama karar sizin  ;)