Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Araç düşürme  (Okunma sayısı 15937 defa)

Ynt: Araç düşürme
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2011, 11:53:51 »
güzel bir sistem canakları aşagıya alacagız biraz bi dişte yaylardan keseriz cok güzel olur  :D
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #15 : 12 Aralık 2012, 07:45:43 »
Amortisör çanaklarını aşağı aldırmak hem pahalı hemde amortisör üzerine kaynak yapmak amortisörü patlatıyormuş.
bu nedenle spor amortisör aldım 35 mm /60-40
konfordan hiç kaybetmedim yine bogeler pıss pss  ötüyor sertleşme olmadı yola devam:))
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar uzun süre cevap veremediğim içinse kusura bakmayın.
Yeni resimleri kendi başlığımda yayınlarım kısa süre sonra.
selamlar

Bu sekilde aractaki ondeki arkaya gore olan fazla yukseklikten kurtuldun mu ?
I Love PoLo

« Yanıtla #16 : 12 Aralık 2012, 11:47:45 »
Ayni dert bende de var arkasi guzel duruyor fakat ön yukarida bariz de belli oluyor ama ben canak tas islerinden veya yay kesilmesine karsiyim ki almanyada bunlari uygulamak zaten yasak  para olunca coil over takarak standart parcalarin geometrisi ile oynamadan halletmek en temizi yay kesmek basinc goren bir parcayi puntalatmak kaynak yapmak ordan oraya uydurma yapilan seyler kuşçulara göre islemler vw cilere yakistiramiyorum bu tip dusunceleri yamkanin varsa maddiyat el veriyorsa bu ise uygun urun maddiyat yoksa standart bin
MKII  1.3 CL

« Yanıtla #17 : 12 Aralık 2012, 12:00:17 »
en matikli islem coil ama  coildede arac   konforunu kayip ediyor  iki ucuda acik islem ama ne canak islemi nede coil aklima  yatiyo canakda sürekli esneyen bi parca ile karsi karsiyayiz allah muhafaza  kötü sonuclar dogurabilir  gerci kirlsada en fazla yay boslar ama :)

« Yanıtla #18 : 12 Aralık 2012, 12:01:07 »
ön lastiklerle  arka lastik ölcülerini deişik kullanmak da olabilir :)

« Yanıtla #19 : 12 Aralık 2012, 13:11:08 »
arka biraz düşük ise ben ce arka amaortisorlerden ayar yaptır ön tarafı hiç elletme arkaların amortısor çanagını  ayarı var altına tornacıda 3cm lık boru tabir bişey koydurman yeterlı olacak ben boyle yaptım daha fazla kaldırdım arabayı 8 cm kadar ama sana 3 cm kaldırmalk yetecek

« Yanıtla #20 : 12 Aralık 2012, 13:35:08 »
onu bilmiyordum oda iyi fikir

Çevrimdışı meister6

• meister6 91 jetta gtd
« Yanıtla #21 : 12 Aralık 2012, 13:50:13 »
arkayı yükseltmek için arka amartisörlerin alt bağlantı makaralarının aynısısndan işe yaramayan iki amartisörden kesip aldım benim amartisörlerin alt bağlantı makarasına aynı hizada kaynattırdım ve bağlantıyı yaptım fabrikasyon gibi oldu arka yükseldi tekrar alçaltmak istediğim zamanda aynı eski yerine bağlantı yapabiliyorum çok güzel oldu alt makarada bağlantı araç yükseliyor sök üst makarasına bağlantı yap  araç aynı eski haline geliyor
meister6 jetta 91 gtd

« Yanıtla #22 : 12 Aralık 2012, 13:55:02 »
 :tamamdir en guzel bu şekılde olur sen onleri hiç elletme

Çevrimdışı meister6

• meister6 91 jetta gtd
« Yanıtla #23 : 12 Aralık 2012, 13:57:15 »
her zaman orjinalinden yanayım yoksa orasını elle burasını elle araca zarar veriyor
meister6 jetta 91 gtd

Çevrimdışı meister6

• meister6 91 jetta gtd
« Yanıtla #24 : 12 Aralık 2012, 14:01:55 »
önleri alçaltmak hele birde balon tampon altındada lip varsa ayvayı yedin lastikler çevrildiğinde esneyip çamurluklara sürtüyor bi sürü dert
meister6 jetta 91 gtd

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #25 : 12 Aralık 2012, 19:12:58 »
Haklisiniz ama insan takinti yapiyor ;) arkada bir parmak bosluk var onde 2 ha arac duzmu duz ama durum bu boyle olunca sinir bozucu oluyor vogtland yay var 35 tam kafama yatmadi ama henuz belki onden bir bakla kestirip amartisorlerede ayar verdirip bunu yaptirabilirim , merak ettigim onlere spor amartisor takarsak o bir parmak gider mi ?
I Love PoLo

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #26 : 12 Aralık 2012, 19:17:07 »
bu kadar yüksek nasıl biniyosunuz ya :)  ::)

« Yanıtla #27 : 12 Aralık 2012, 21:02:21 »
fk tunnıng 40-40 yay taktım arka öne göre biraz yüksek kaldı.Sanırım td olduğu için.Biraz daha ağır benzinlilere göre.
MK2 TD Power