Gönderen Konu: Ankara'dan MerhabaLar..  (Okunma sayısı 5945 defa)

Çevrimdışı ///MeHAyT

• Profili Görüntüle
Ankara'dan MerhabaLar..
« : 15 Eylül 2008, 12:49:33 »
Tüm vwtr.net üyeLerine seLamLarımı sunarım..
Artık bende aranızdayım. Mümkün oLduğunca forumda aktif kuLLanıcı oLmaya çaLışacağım.
Ben goLf sahibi birisi değiLim fakat goLfLeri sevdiğim için üye oLdum. ALLAH beLki Golf mk 2 ye binmeyi nasip eder.

Biraz kendimden bahsedeyim..
Ankara'da ikamet ediyorum. Gazi Universitesinde Elektronik bölümünde öğrenciyim. BMW e30 Lara iLgim büyük BMW parçaLarı satmakLa meşguLum. Golf'Lerinde buLunamayan parçaLarı varsa eLimden geLeni yaparım yardıma herzaman hazırım.
Kan grubum B Rh (-) inşaLLah kimseye Lazım oLmaz. Eğer oLursa irtibata geçerseniz seve seve kan verebiLirim.
Bu konuyu açmadan önce forumda birazcık gezinti yaptım. Gerçekten seviyeLi bir site burası anLaşıLdığı kadarıyLa vwtr.net e üye oLmak ayrıcaLıktır.
SaygıLar...
Aytac GUNER

Çevrimdışı fanatic06

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'dan MerhabaLar..
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2008, 14:52:12 »
Hoşgeldin..

iyi forumlar
ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR....

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2008, 14:54:14 »
Aytaç kardeş hoşgeldin bende 15-20 günlük üyeyim bende (1984 model GolfC 1,6) yeni aldım aracı. Site gerçekten çok seviyeli ve yararlı bir site ben golfleri hiç tanımıyordum burada biraz öğrenmiş oldum dahada öğreneceğim çok şeyler var. bana telefon numaranı verirmisin parça lazım olursa ararım.
görüşmek üzere tekrar siteye hoşgeldin.
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2008, 15:07:47 »
Merhaba Aytaç hoşgeldin aramıza.Ankara'lı üyelerin arttığını görmek güzel. Seni temin ederimki Türki'yedeki en iyi vw sitesindesin :)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2008, 16:11:08 »
hoşgeldin hayırlıugurlu  olsun  üyeliğin  iyiformlar
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2008, 16:48:25 »
Aytaç aklıma gelmişken bana  şu resimdeki logosuz panjurdan bulablirmisin :D mk3 için

Çevrimdışı ///MeHAyT

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2008, 00:51:12 »
hoşbuLduk arkadaşLar..
GüzeL yorumLarınız için teşekkür ediyorum..
Vw parçaLarı konusunda acemiyim bu şekiLde resim ve hangi yıLLarda çıktığını söyLerseniz yardımcı oLmaya çaLışırım..
Aries arenada bi go kart a gitsek ankaradaki vwtr.net üyeLeriyLe goLfcüLerLe tanışma imkanı oLur.
Hemde güzeL bir akşam yaşayacağımızı düşünüyorum.
Vw hakkındaki biLgiLeri sohbet esnasında aLırım ve parça konusunda herkese yardımcı oLmaya çaLışırım.
İyi forumLar..

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2008, 16:11:29 »
hoşgeldin arkadaşım site denildiği gibi çok kaliteli bir site buna bende sonuna kadar katılıyorum herkese iyi forumlar..

Çevrimdışı safran

• kale gibi saglam kurt gibi sadık
    • Profili Görüntüle
Ankara'dan MerhabaLar..
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2009, 01:13:06 »

Tüm vwtr.net üyeLerine seLamLarımı sunarım..Ben Ankaradan - burhan demirbaş

Artık bende aranızdayım. Mümkün oLduğunca forumda aktif kuLLanıcı oLmaya çaLışacağım.
Ben goLf sahibi birisi değiLim fakat goLfLeri sevdiğim için üye oLdum. ALLAH beLki Golf mk 2 ye binmeyi nasip eder.
ben  şimdi 4 gözle 1990 -1993 kadar dizel golf arıyorum 8 000 TL nakit bütcem var  en azından şimdilik 1 aydır kafama ve bütceme göre bir golf 2 bulamadım ben orjinal modifiye veya ucuk bir golf aramıyorum ama genede bulamadım bulduklarımda asırı fiyet istiyorlar ben sade orjinal temiz golf bilen bulan gören satan arkadaşlarımdan bana yardım ve ria edriyorum aranızda bulunmaktan da ayrıca bir haz alıyorum dilerim türkiyenin en seviyeli ve faydali sitesi olan vw tr.net faidelnen kardeşlerinizden olurum herkze derin saygılarımı sunarım

bilgisi olan ve yardın edecek kardeşlerimden
[email protected] 05363356775 telden ulasırsa sevinirim...........

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2009, 01:45:28 »
Safran sana konuyu ben açıyorum...

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2009, 19:07:42 »
             Tek kapı istiyosan sahibinden.com'da fiyatı makul bir Golf 2 dizel vardı, orijinal duruyordu araç. Ankara'da hem de.Baktın mı bilmiyorum sahibinden.com'a ...

Çevrimdışı python77

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2009, 19:15:30 »
aytac hos geldın kardes ınsallah burda herkes gıbı bılgılerını paylasır ve elınde bulunan parcalarla bırbırımıze yardımcı oluruz tekrar hos geldın
golf bır yasam bıcımıdır