Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Almayı Düşünüyorum Görüşlerinizi alabilirmiyim  (Okunma sayısı 5263 defa)

merhaba  ilandaki aracı almayı düşünüyorum yorumlarınızı alabilirmiyim  veya önerilerinizi  mk2 golf veya jetta
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bakmadan-gecme-170339426/detay/

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Almayı Düşünüyorum Görüşlerinizi alabilirmiyim
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2014, 01:56:33 »
bu kadar para verecekseniz kesinlikle 88 ve üzeri bakın. bütçe ve gereksinimleri belirtirseniz öneride bulunabilirim

« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2014, 07:57:23 »
En üst limitim 11.000 aşşagası olursa benim icin daha iyi
Dizel mi Benzinlimi tam karar vermedim benim icin cokda önemli deil (hizce hangisi? )
Ama benzinli olursa LPG Tankı simit olmalı bagaja ihtiyacımvar  ufak cocugumuz var  bebek arabası cantası vs  derken normal tüplü bajak pek yeterli gelmiyor
Otomatik vites düşünmüyorum
Hidrolik direksiyon olursa çok iyi olur
Kesinlikle 4 Kapı olmalı
Kasada boya olup olmaması çok önemli deil şasede direklerde sıkıntı olmasın komple boyalı olabilir
GL serisi olursa da fena olmaz

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2014, 11:09:36 »
Dizel mi Benzinlimi tam karar vermedim benim icin cokda önemli deil (hizce hangisi? )
Ama benzinli olursa LPG Tankı simit olmalı bagaja ihtiyacımvar  ufak cocugumuz var  bebek arabası cantası vs  derken normal tüplü bajak pek yeterli gelmiyor
Kesinlikle 4 Kapı olmalı
Kasada boya olup olmaması çok önemli deil şasede direklerde sıkıntı olmasın komple boyalı olabilir
bahsettiginiz özellikler 91dan sonra var sanırm hidrolk direksiyon özellikle. alıcaksan dizel al derim benm vardı tdi cidden depoyu nezaman doldurdugumu unutuyordum oda derecede düsük yakıtı performansta cok iyiydi
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2014, 11:31:14 »
geniş bagaj istiyorsan. kesinlikle jetta mk2 tavsiye ederim

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2014, 20:32:28 »
Kesinlikle 4 Kapı olmalı

eski sattığım jetta tam istediğiniz özelliklerdeymiş. hemde sunroof ve enjeksiyon artısı vardı. ben 8500e verdim. samsuna gitti şimdi heralde.
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/89-jetta-mk2-gli-guncel-syf-12-t34797.0.html;msg464728#msg464728

bagaj ihtiyacı ve 4 kapı olması isteniyorsa bence jetta daha ideal olacaktır. ben ilanlara ve çevreme bakıp size öneride bulunmaya çalışırım

« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2014, 17:25:30 »
Teşekkürler ilginize arkadaşlar,
KTK 89 u Senden biz aldık Hasan Ali Abime almıştık  kırmızı mk2 golf ile gelmiştik hatırladınmı :) ama abim T3  ile takasladı ben alamadan ondan :))))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-turbo-diesel-sanruuflu-180661503/detay bu nasıldır  bütçem 10 liraya düştü :(

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2014, 19:07:09 »
keşke satılmadan alsaymışsın :) son verdiğin linkteki araçta düzgün görünüyor fakat model olayını yineliyorum :) 88 ve üzeri olursa çok daha iyi olur  :tamamdir

« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2014, 16:34:09 »
Modelin 88 üzeri olması ne gibi farklılık gösteriyor bide cl ve gl modellerinden hangisini secmeliyim

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2014, 16:43:46 »
Modelin 88 üzeri olması ne gibi farklılık gösteriyor bide cl ve gl modellerinden hangisini secmeliyim

88 modelden sonra iç döşemeler değişiyor. daha sağlam ve kullanışlı döşemeler kullanılmış. kapılardaki kelebekler gidiyor. ayna öne geliyor. GL ise donanımlı versiyondur. hidrolik direksiyon elektrikli cam, klima gibi ekstralar GL versiyonlarda mevcut. Tabiiki klima opsiyonel. GL versiyonlarda bagaj içide kaplamalı oluyor 88 sonrasında.

« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2014, 14:27:09 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-turbo-diesel-sanruuflu-180661503/detay

1984 model ama çok temiz bir araç gibi duruyor ,1.6 turbo dizel , sunroof var , hidrolik direksiyon yok ancak 1.000 1.500 liraya taktırılabilir .ankarada araç hem fiyatıda makul diye düşünüyorum. Kaporta hatları düzgün . tüm bakımları yapılmış

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2014, 00:07:42 »