Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk2 arka silecek  (Okunma sayısı 7917 defa)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
mk2 arka silecek
« : 11 Nisan 2008, 18:00:37 »
91  1600  td  cl  golf  2  sahibiyim  bu  arabımın en  ince  ayrıntısına  kadar  herseyini öğrendim  ama  arka  sileceğini  durdurmayı  öğrenemedim  bu  konuda  yardım  istiyorum  sürekli  ileriye  dogru  bastırınca  su  ile  çalışmaya  başlıyor  yada  bir  kere  ileri  dogru  itince  çalışmaya  başlıyor  ama  bir  daha  araba  stop  edene  kadar  durmuyor  arada  bi  sinirleniyorum  bir  kaça  kere  silecek  kolunu  itiyorum  çekiyorum durdurabiliyorum ama  asıl hareketin  ne  oldugunu bir  türlü  kavrayamadım

teşekkürler
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
Ynt: mk2 arka silecek
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2008, 09:17:18 »
  bir  kaça  kere  silecek  kolunu  itiyorum  çekiyorum durdurabiliyorum ama  asıl hareketin  ne  oldugunu bir  türlü  kavrayamadım
teşekkürler

bir kaç kere değil de, sadece bir kere ileri itersen duracaktır.

« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2008, 12:36:57 »
merhaba arkadasım ben de senin gibi başlarda çok ugraşmıstım.
kolu bir kez ileri itersen silecek çalışmayaya başlar durdurmak istersen ileri yine 1 kez itiyorsun kol son bikez daha hareket aldıktan sonra daha çalışmaz

« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2008, 16:00:20 »
ayni sorun bende de var ama benimkini ne yaparsam yapayim anca kontagi kapatinca duruyor bir kere arka silgiyi calistirmaya göreyim dertli oluyorum sanirim silgi kol salterinden oluyor

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2008, 20:02:27 »
dönem  dönem  yaşıyorum  bazen  bir  kere  itiyorum  duruyor   bazende  birkere  kontagı  kapatıyorum  :)

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2008, 13:22:44 »
kardeş en ince ayrıntısına kadar öğrendim diyor sun ben aracın acemisiyim hatta golf lerin acemisiyim bana biraz bahsetsene benim araç 1984 model golfC olarak geçiyor böyle bir model var mı? mk1 mk2 ve golf2 hangileri oluyor biraz bilgi verebilirmisin.
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2008, 18:34:28 »
golf  c  daha  önce  hiç  duymadım  görmedim  ama  golf  almanya  dışında  birkaç  ülkede  üretiliyor  ve  özellikle  amerika  kıtasında  ki  ülkelerde  farklı  versiyonları  çıkartılıyor 

mk1  golf  1  lere 
mk 2  de  golf  2  lere
mk 3  de  golf  3 deniliyor  en  ince  ayrıntısına  kadar  arabamı  ögrendim  hani  nerde  neyi  var  nerde  ne yapar  vs  ama  golfün üretim  özelliklerini  inan  bende  bilmiyorum 

ama  iyiki  golfün  var  bunu  biliyorum

« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2009, 22:22:08 »
selam arkadaslar ben benim golf ün arka cam silgisi sorununu hallettim msjimda yazmistim birkere arka silecegi calistirdimmi kapatamiyorum diye bendeki sorun arka bagaj kapaginda mentese dibindeki kablo kirigindanmis kopmak üzre oldugu icin elektrik devreyi tamamliyamiyormus kesip ekledim sorun kalmadi birde arka cam resistansinin kablosuda ayni sekildeydi calismiyordu golflerin hastaligiymis o aklinizda bulunsun

« Yanıtla #8 : 19 Haziran 2009, 12:34:18 »
    Benim silecek ilk bastığımda su fışkırtıp 3 kere arka arkaya siliyor ve  daha sonra 10 saniyede bir otomatik silmeye geçiyor. Ne zamanki kolu ikinci kez itiyorum o zaman duruyor.Yani ilk basışta otomatiğe geçiyor( 10 saniye civarında aralıklı)İkinci kez basışta 1 kez silip duruyor.Eğer kafadan silip durmasını istiyosam iki kez  seri şekilde tıklatıyorum silecek koluna.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2010, 23:52:04 »
belkide en iyisiii İPTAL ETMEKK ::) arakdan hiç güzel durmuyır.
Exclusive Garage

« Yanıtla #10 : 26 Temmuz 2010, 09:50:19 »
Ben hurdacılardan parça aramaktan yamyamlarla ugraşmaktan bıktım. Arabamı çok sevmeme ragmen sattım. Ankarada arabab tekti diyebilcek kadar ıdalıydım. ınternete verdim ilk gün sattım. Ama dediğim gibi bezdim ve sattım  size allah kolaylık versin

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2010, 20:00:14 »
1 sn ye ıttırıp cekersen sadece sılgec devreye gırer,2 sn ye beklersen motoruda devreye gırer ve su atmaya baslar,6 kere sıler ve durur.suyu da  ıttırdıgın sure boyunca atar ayrıca sılgecın sılme sayısı rolenın tıpıne bıde motorun tıpıne gore degısır.
normalde benım anlattıgım gıbı calısmalı arka sılegec,ancak daha farklı calısanlarıda var sılegeclerın(ozgur.k arkadasınkı gıbı)
sıgorta panosunun orda rolesı falan vardır ona bak bı,kolundanda olabılır sıkıntı
parmak bassam olmaz mı!