Gönderen Konu: 91 golf baskı balata fiyatı nedir hesaplı nerden bulunur?  (Okunma sayısı 10066 defa)

Çevrimdışı Jerewure

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: vw-Golf2, Audi-A3
Merhabalar, baskı balata seti ve arka motor takozu fiyatları nedir. Sakarya da nereden bulunabilir ya da internette güvenilir ve hesaplı bir site varmı? Daha önce çaktırmıştım 5 ay dayanabildi tekrar tekrar işçilik ödemek işime gelmiyor. Açıkçası parçayı sakarya da aramak istemiyorum çünkü pek hesaplı değiller. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: 91 golf baskı balata fiyatı nedir hesaplı nerden bulunur?
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2011, 09:20:13 »
internet üzerinden alışveriş için : otoparcasepeti.com , esin ticaret , burcan avrupa yakasında aksaraydalar telefonlarıda vardır.

oto mekanik : 0216 338 08 94

arzu otomotiv : (0212) 278 01 67

üçel otomotiv : http://www.ucelotomotiv.com.tr/

luk veya sachs marka baskı balata deneyebilirsin aracın motor koduna göre bulman daha kolay olr
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2011, 13:43:24 »
Merhabalar, baskı balata seti ve arka motor takozu fiyatları nedir. Sakarya da nereden bulunabilir ya da internette güvenilir ve hesaplı bir site varmı? Daha önce çaktırmıştım 5 ay dayanabildi tekrar tekrar işçilik ödemek işime gelmiyor. Açıkçası parçayı sakarya da aramak istemiyorum çünkü pek hesaplı değiller. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
kardeş sachs marka alma kesinlikle. Ondan çektiğim kadar başka markadan çekmezdim sanırım. Oto mekanik ten alındı baskı balata. takıldı ve 5037 km sonra baskı arıza yaptı vitesler ayırmadı. Baskı ve kötü usta yüzünden en az 500 lira fazladan para harcadım. Kesinlikle sachs alma. ( Şuan LUK marka baskı balata seti taktım ve tüm sorunum gitti.)
Biraz fazla para ver LUK al. Yakın zamanda bu kötü tecrübeyi yaşayan birisi olarak sana tavsiyem. Eğer düşünürsen Konyada bi yerde hesaplı fiyata LUK marka var haberin olsun.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2011, 17:42:18 »
5037 km sonra nasıl bir şey oldu taha usta nasıl montajı yanlıs yaptı parça ile ilgili sıkıntı değildir bu

Yunus EMRE

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2011, 20:59:42 »
kesinlikle parçadan kaynaklanan sıkıntı abi. ustalık bi durum yoktu ortada. 5037 km sonra. her zamanki gbi günlük işlerimi yapıyordm. akşam evin önüne normal bir şekilde koyuyorum arabayı sabah vites kolu beton gibi viteslerim yok. Akşam oluyor tekrar dönüyorum evime marşa basıyorum vitesler gelmiş. bi kaç dk yol gidiyorum dur kalk. ışıklarda viterslerim yine yok. vsvsvs böyle lanet sorunlar silsilesi. ardından şanzımanı indiriyorlar. anlamıyorsanız kurcalamayın dediğim halde. sorun şanzımanda diye ısrar ediyorlar gidip şazımancıya kösülüyorum bi dünya para. açılmamış şanzımanımı kurcalatıyorum durduk yere. şanzıman 20 günde tam 4 kez iniyor biniyor araca. sorunum çözülmüyor. sonunda bir kez daha indirttim şanzımanı garajdaki 16 yıllık baskı mı taktım bütün sorunlar bitti. ancak bu baskı kaçırıyordu. bu hafta sonu da kendim evin önünde indrdim şanzımanı. LUK marka getirttim onu taktım. şuan hiç bir sıkıntım yok. Mekanikteki adam inatla bana parçada sıkıntı yok diyor ama 4 kez inip kalkıyor şanzıman hala yok başka bişeyde diyor. sachsların çin işi var diyor ondan denk gelmiş olabilir diyor. kardeşim sen sattın diyorum ozaman orjinaldir diyor. döndürüyor lafı. Velhasıl benim arkadaşa tavsiyem sachs a elini sürme. ya LUK al Yada Valeo.   

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2011, 09:28:31 »
anladım geçmiş olsun yasin

Yunus EMRE

Çevrimdışı mehmet yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2011, 23:43:25 »
kardeşim luk markadan kesinlikle şaşma fiyatı 250 civarı.alacak yerin yoksa aksaray esin oto kargoyla gönderiyor.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2011, 16:10:16 »
Malzeme hatalıdır kesin. Şanzımanın inmesi kötü olmuşş
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2011, 16:57:16 »
hesaplı olsun derken, "çakma" -sahte ürün anlamında değil- balata almayın, büyük parçacılardan kutulu ürün alın, değilse çok uğraştırır bu baskı balata işi... ;D :saygılar

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2011, 14:09:42 »
abi oto mekanik denen den kutulu ürün aldık da noldu  :) 20 gün de 4 kez şanzıman indi. 5. de kendim evin önünde indirdim. oto mekanikten sachs almayında kimden ne alırsanız alın benden tavsiye... Hatta luk tan başkasını takmayın aracınıza

Çevrimdışı Jerewure

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: vw-Golf2, Audi-A3
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2011, 20:18:59 »
Cevap veren herkese teşekkürler. Usta da tam tersini söyledi 190 a luk var ama sachs daha iyi dedi. Sıkıntı çekersem sorarım hesabını dedim :) Acil araba lazım olduğundan fazla araştıramadım 250 ye sachs aldım.

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2012, 03:05:21 »
taha ben de golf 2 td aracıma oto mekanıkten sachs aldım baskı kaçırıyor yuksek devırde bastıgın zaman araba yurumuyor sen bu luk aldıgın arkadasın numrasını atarsan sevınırım saygılar

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2012, 09:13:34 »
internet üzerinden alışveriş için : otoparcasepeti.com , esin ticaret , burcan avrupa yakasında aksaraydalar telefonlarıda vardır.

oto mekanik : 0216 338 08 94

arzu otomotiv : (0212) 278 01 67

üçel otomotiv : http://www.ucelotomotiv.com.tr/

luk veya sachs marka baskı balata deneyebilirsin aracın motor koduna göre bulman daha kolay olr

nizam ne iş yaaaa  arzu iki telli üçel aksaray    benim parça ladığım tüm parçacıları yazmışsın herkes oralardan alıyo demkkı

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2012, 20:48:21 »
arkadaşlar ben de luk almayı dusunuyorum oto mekanıkten aldıgım baskı balata yuksek hızda kacırıyor soyle anlatayım normalde el frenı cekık aracı 5. videse koyup kalkmaya çalısırsanız araç stop eder ben de bu yok araç stop etmıyor ve kalkıstan sonra gaz verın ce arac balata kokusu vererek baskı kaçırmaya başlıyor lutfennnnn bana adam gıbı bırı temız baskı balata vereck bir kişinin numarasını verırsenız sevınırım