Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 19 tdi vento direkt enjeksiyonlumu  (Okunma sayısı 1977 defa)

Çevrimdışı meister6

• meister6 91 jetta gtd
19 tdi vento direkt enjeksiyonlumu
« : 18 Temmuz 2010, 19:28:17 »
merhaba arkadaşlar sizlere acizane bi sorum olacak 1996 model 1.9 tdi ventolar direkt enjeksiyonlumu eniştemde bora var enjektörlerde arıza varmış 1500 tl den kapı açmışlar bu ventolarda böylemi benim jettanın enjektör memelerini bosch marka 110 tl verip değiştirdim yani diyeceğim benim 1991 orjinal gtd jettayı az daha bir tdi ventoya kurban edecektim yani satıp üste para koyup onu alacaktım sadece bir heves nasıl yapsam siz değerli arkadaşlarımdan tavsiyeler bekliyorum
meister6 jetta 91 gtd

Ynt: 19 tdi vento direkt enjeksiyonlumu
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2010, 19:49:25 »
kurban etme konusunda yanılıyosun kardes o kadar fıyatlar cıkmaz wentoda kı zaten o bora ıcın werılen fıyatta yuksek gercekten.daha uygununu bulabılırsınız bora ıcınde bu arada boranın modelı ne?cok yuksek degılse ıkı motorda aynıdır 110 hp ıse

Ynt: 19 tdi vento direkt enjeksiyonlumu
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2010, 22:46:13 »
96 model Vento'lar da  TDI motor olabilir, Passat'ın eski kasalarında bile TDİ motor var. Şayet öyleyse direkt enjeksiyonludur, onların enjeksiyonları kalem enjektör oluyor, sizin aracınkiler düz enjektör, yani en direkt enjeksiyonlu ön odalı sistem.
Enişteniz 600-700 TL!ye komple enjektörleri değişebilir, yüksek fiyat vermişler.

Ayrıca bahsettiğiniz  araç sizin araçtan daha az yakıt tüketimine sahip olup daha performanslıdır.