Gönderen Konu: 1.6 TD Golf 2 için hangi marka,hangi model kızdırma bujisi almalıyım?  (Okunma sayısı 9323 defa)

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
     1.6 TD Golf 2 için hangi marka,hangi model kızdırma bujisi almalıyım ve fiyat aralığı nedir bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim,teşekkür ederim.

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
bosch marka  tanesi 15 ila 20 arasinda kontrol ettir bozuk olanlari degiştir  ben 15 den almistim kayseriden

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
roleyi de kontrol ettir marş motoru bozuluyor sonra
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
      İlginiz için çok teşekkür ederim.Arabayı yeni aldım,yine önerebileceğiniz,tavsiye edebileceğiniz birşeyler varsa bilgilerinizden deneyimlerinizden faydalanmak isterim,çünkü iyi bir ustam ve güvenebileceğim bir servis yok bulunduğum yerde,daha doğrusu henüz bulamadım diyeyim,sıradan bir yere de gidince anlamayan arkadaşlar çok iyi anlıyormuş gibi ilgilenip bakıyorlar ama sonuç hüsran oluyor.
      Bujiyi de bugün yarın alacağım , çünkü araba çalışmadı ,bakalım ısıtma bujileri değişince işe yarayacak mı,çalışacakmı.Tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
ısıtmadan önce roleni bir elektrikçiye kontorl ettir bende bujiden süphelendim ama saglam çıktı role değiştik

Yunus EMRE

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
Role ne rolesi ? ve o ne kadardır fiyat olarak.Göstergede turuncu ışık yanıyor,o söndükten sonra marşa basıyorum ama çalışmıyor,akü
sağlam,marş iyi basıyıor,ama araba çalışmıyor.Galiba sonuç olarak , bi oto tamircisine gidip , baktırıcam.

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
Bu arada İlker benim ismim,29 yaşındayım Bursa dan ,sağolun ilgileniyorsunuz.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
kızdırma rolesi o sarı ısık ile alakalı role fazla bir para tutmaz ben 7 lira verdim 2 lira butona verdim 10 lira işte manuel role yaptırdım bir elektrikçi yarım saatte yapar onu

Yunus EMRE

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
tamam bakalım benim problem nerden çıkacak merak ettim

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
İlker abi kızdırma bujisilerini bi kontrol ettir en iyisi MK2'n basıyor almıyorsa ya bujilerden yada Nizam abinin dediği gibi rolesinden K.Sanayi'de 2. Blokta Cavit Oto Elektrik var oraya git beni Gökhan gönderdi de yardımcı olurlar ama özellikle bujileri kaliteli iste roleyi kontrol etmeyi unutmasınlar  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
Şuan Afyon'dayım,bir kaç gün daha buradayım,buradan bir ustaya göstereceğim mecburen,bakalım problem neredeymiş...

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
    • Profili Görüntüle
Ben şöyle bişey duymuştum. Bu vw lerin kızdırma bujilerinin ısınması uzun sürüyomuş. Japon otomobillerininki ise 2 kat daha hızlı ısınıyomuş. Bu yüzden vw lere manuel düğme yapıyolarmış. Tam aklımda değil ama ısınma süreleri vw lerin 8sn, japon araçlarının 4sn imiş. Japon otomobillerinin kızdırma bujileri sizin arabalara uyar mı?

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
 Hiç bilgim yok , ben de şuan araştırıyorum , yine sonuç olarak iyi bir usta gerekiyor , bakalım ne teşhis koyacak...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Alman araçlarının bi özelliği buji ısınmışsa 2. kontağı açtığında aynı zamanda değil ısınması gerektiği kadar ısınıyo sonra hemen duruyo  :halazn:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???