Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yolcu e.k. kilidi  (Okunma sayısı 2803 defa)

yolcu e.k. kilidi
« : 06 Aralık 2009, 12:40:31 »
Selam arkadaşlar.Bana acilen yolcu emniyet kemeri kilidi lazım.Elinde olan yada bulabileceğim çıkmacı adresi verirseniz çok makbule geçecek.Muayeneye girecek araç.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: yolcu e.k. kilidi
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2009, 12:47:37 »
Emniyet kemerlerinin bildiğim kadarı ile kilit kısımları uluslar arası bir standarttadır.. Ve bu nedenle herhangi bir parçacıdan halatlı klit alıp takabilirsin... Yok garanti olsun istiyosan istanbul aksaraydan esin tic ve burcan tic. ara..

Esin = 212 632 18 18
Burcan = 212 633 45 77
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2009, 13:19:15 »
Cuma günü esin deydim zaten onda yokmuş.Benim anlamadığım bu kilit kısmı ayrıca satılıyormu yoksa şaseye veya koltuğa bağlanan parçayla beraber yekparemi araba da yok şuanda sanayide bakamadım:???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2009, 17:45:22 »
Sana ön sağ koltuk için olan lazım ben arkalar sandım..  Çıkmasını bulmaktan başka şansın yok ama Burcanda vardı sanırım orayada bi baksan.. Bide mk2 lerinkiside olması lazım eğer bulamassan karosere halatlı tip monde edeceksin başka bir marka aracın..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2009, 19:02:55 »
Yarın arar sorarım Burcan'a.Ama ondada olacağını zannetmiyorum.Çıkma bulabilirsem iyi olacak orjineli olsa daha iyi olurdu.