Gönderen Konu: yeniden mk1 ıstıyorum goruslerınız  (Okunma sayısı 10178 defa)

Çevrimdışı as_moriendi55

• 1 de yan 2 de ısyannnnn
    • Profili Görüntüle
yeniden mk1 ıstıyorum goruslerınız
« : 02 Nisan 2012, 01:09:47 »
arkadaslar 2. mk1ımı almak ıstıyorum zek ıcın bıncem ancak pıyasada normal mk1 yok nasıl ocak anlamıyorum fıyatlar tavan bıcımınde yanı sagda sola normal  fıyatta bulunan mk1 varmı dızel benzınlı farketmez ancak gtı olmamasına ozen gosterıyorum elımde yedek motor var onu koycam kaportada pek sorun degıl toplamaya musaıt dukkanım var

ben buldum arac ama yorumlarınız

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-dizel-gti-kasa-80477989/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-fiyati-dustu-ilk-gelen-alsin-diye-79535499/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-satilik-36472334/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kimizi-canavar-gelde-al-3-250tl-pazarlik-az-var-takas-var-75772367/detay

sizce hangısı

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeniden mk1 ıstıyorum goruslerınız
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2012, 01:19:14 »
ilki en iyisi ama bence acele etme üzrine biraz daha koyup daha iyilerini ara derim.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2012, 01:22:02 »
üzerine koymak sorun degıl ancak ıdamı o para daha 80 model araba alııon usta daha ıyısı ne olcak fıyatları ucurmus adamlar 6 7 lıra para ıstıyo ne satıo bılmem kı almanyadakı golf sanıo mıllet burdakılerıde ben galerıcı agızı konustum bıraz ısım geregı ama ole yanı hep toplu alsan yıne masraflı olcak benden buyuk araba sncta

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2012, 01:32:01 »
Ama sen bu şekil yaklaşma bence dostum ben şuan ilan açsam benim mk1 e 20 25 ten aşağı ilan açmam :D dediğin gibi fiyatlar uçuk ben aldığım zamana bakıyorum benim mk1i 3 3,5bin tl gibi rakkamlara düzgün mk1 alabiliyordun ama şimdi yaş ilerledikçe klasikleşiyor ama ilanlardaki araçlar bir o kadar vahim durumdalar :(
Benim sana tavsiyem 3 liraya mk1 bakacağına 5 ila 8 arası baksan daha düzgün m1ler karşına çıkacak.
yapacağın masraf daha az olacak. mk1 deki amacın nedir görsellik mi ? performansmı? dayanırlılıkmı? ayağımı yerden kessin yeter mi? ona göre sana yorum yapayım ama ilanlardaki mk1ler pek iç açıcı değil sadece ilki diğerlerine göre daha iyi.

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2012, 01:36:29 »
bana gorsellık tabkı zevke boyatıp jantı atıp gezcem haftada bı tamamen zevk yoksa napım 80 model aracı galerıde bı ton araba varken 3 sene oncede normaldı ben oncekını alırken klasıkte satılıklara bakıom klasıkten eser yok hepsınn bı taraf yıkılmıs degmıo yanı var duzgun oda gtı bana yaramaz benm elımde 1.8t motor var olursa onu takcam zten

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2012, 01:44:03 »
kaporta boya yaptırıp bineceğim dersen ilk seçenektekini yap al bin.
Ama ne çıkar ne kadar masraf çıkarır bilemem. Çünki düzgün mk1 kalmadı ortada.
Düzgün olanlarında fiyatları ortada.
Ama 1.8t takabilmen için gerekli mevzuatları dikkatli incelemen lazım bayağı bir engel çıkabilir.

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2012, 01:48:52 »
3 tane dukkan var kardesm kaportaa motor galerı ayrıyetten jant lastıkte satısda var ee parca sorunum olur onuda temın ederız zaten ıscılık parası vermıcem en basıtı
kaporta msrafı ıdamı 350 400 tutar boya parası :)
bılmıorum degısırmıyım motorunu ama cok ugrastrmazsa atarız 1.8t hız ıcn

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2012, 01:50:28 »
kaporta boya yaptırıp bineceğim dersen ilk seçenektekini yap al bin.
Ama ne çıkar ne kadar masraf çıkarır bilemem. Çünki düzgün mk1 kalmadı ortada.
Düzgün olanlarında fiyatları ortada.
Ama 1.8t takabilmen için gerekli mevzuatları dikkatli incelemen lazım bayağı bir engel çıkabilir.

ılkını aradım sordum bnmde kafama o arac yattı dıgerleıne gore zten pek curuk yok dedı ufak tefek dıo adam dıstan boya zevke boyatırsan dıo toppıdosu catlakmıs aracın ıcı toplancak anlıcagın ıcı bıraz vahım koltuk torpıdo

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2012, 02:49:45 »
3,250 ye alsan yaklaşık bir 4 lira daha harcayıp binilecek hale gelebilir 1. linkteki araç :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2012, 02:57:50 »
Önceden 5500 TL'ye MK1 cabrio bulunabiliyordu şimdi sahibinden.com'da 10.500TL'den aşağı MK1 Cabrio yok  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2012, 03:17:55 »
3,250 ye alsan yaklaşık bir 4 lira daha harcayıp binilecek hale gelebilir 1. linkteki araç :tamamdir

benım kafamda 4bını bulmaz usta sanayıcı adamız dıger golfumden bılıom vercegm paralar bellı dısarıya bı doseme oda 200e yaptırırım yenıden dıgerı sadece parca parası ıscılıge bı mılyon vermem ustalar dukanımzda mevcut
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 03:24:39 Gönderen: as_moriendi55 »

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2012, 03:19:09 »
Önceden 5500 TL'ye MK1 cabrio bulunabiliyordu şimdi sahibinden.com'da 10.500TL'den aşağı MK1 Cabrio yok  :)

bnm gozumde halan etcegı para 5500 usta ucmus adamlar 10mılyar ne demek ya ole bı rakammı var bılmıoyrum gercı adamın malı ıster ama ıstedıgyle kalır nere satacak oda mechull tbı

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2012, 03:40:54 »
benım kafamda 4bını bulmaz usta sanayıcı adamız dıger golfumden bılıom vercegm paralar bellı dısarıya bı doseme oda 200e yaptırırım yenıden dıgerı sadece parca parası ıscılıge bı mılyon vermem ustalar dukanımzda mevcut

iyi o zaman sen 1500 liraya böyle bir araba toplarsın kesin. helal valla ne diyim.

Çevrimdışı as_moriendi55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2012, 03:44:42 »
arac yenı toplanmıs bellı guzel duruyo bılmem ne tutar aracları yakından bıle gormedım ama ıscılık parası vercegım bı durum yok her konuda avantajım var kaportada boya harıc para tutan bıse bılmıom ben ama ;) yuruyene gelınce bılemem parca ne lazım neyı var bakmadım araclara yakından
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 03:50:19 Gönderen: as_moriendi55 »