Gönderen Konu: yeni üyenize acil yardım :) cabrio 1.6 gti  (Okunma sayısı 11708 defa)

Çevrimdışı onur16

•  
  • en kötü durumda bile en iyi şeyden asla vazgeçme
    • Profili Görüntüle
yeni üyenize acil yardım :) cabrio 1.6 gti
« : 06 Şubat 2012, 12:03:09 »
slm arkadaşlar ben ankaradan onur 22 yaşındayım :) öğrenciyim bir golf 1.6 gti cabrio almak istiyorum birazdan sahibini arıcağım araştırdığım kadarıyla parça ve yakıt konusunda beni üzmez gibi duruyor :) ben aslında bmw lerden başka araba olmaz derdim sonra vw ni keşfettim cabrio hakkında sorularım var araç bitik halde
tenetesi su alırmı ? alırsa bu etileyici olur mu kışın kullanımı zor mudur arkadaşlar detaylı bilgi gerek :/ parçası toplanması vs vs ilk nelere bakmam gerek alırken teşekkürler

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
Ynt: yeni üyenize acil yardım :) cabrio 1.6 gti
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2012, 12:15:02 »
arkadaşım konya da olsa parça sıkıntı da ankarada ostim var mis bütün parçalar varmış orda benim düşüncem araba sağlam kolay kolay sıkıntı vermez parça konusu biraz pahalı olabilir km teli ne 25 lira verdim sadece işçilik hariç alacağın araba çok dökülmüş değilse bence al  ama dökülmüş ben yavaş yavaş toplarım diyorsan biraz pahalı ya çıkar beklediğin gibi olmaz ben öyle düşündüm aldım kalorifer motoru petek termostat kapı kolu kilidi  400 lira harcadım araba da gözle gözüken birşey olmadı

Çevrimdışı onur16

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2012, 12:29:17 »
sudan ucuz o zaman :) ön takımı 130 tl tanıdık var 150 ye halleder işçilikle focus varda baskı balata triger vs 650 tl tuttu 25 tl filan diyince oh be diyorum :D tam bana göre araçmış yavaş yavaş toplarım okulumun bitimine 2 yıl var motoru sağlam olsun gerisi toplanır :) mutlaka masraf yapıcam zaten sadece yolda çok bırakmasın yeter :) şu tente olayını merakediyorum ama çok su alıyo mu içine diye ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2012, 14:14:51 »
Bende öğrenciyim 1.6 GT Cabriom var şu ana kadar beni hiç üzmedi ne motor ne şanzuman ne de ön takım her şeyi senelerdir gayette düzgün bi şekilde kullanıyorum ve çok memnunum BMW lere benimde aşırı ilgim vardır özellikle E-30 Cabriolara ama fiyatları ateş pahası parça sıkıntısı var ve parçaları da işçiliği kadar tutuyor yakıta hiç girmiyorum bile  :) Benim Cabriom LPG'li olmadığı için yakıtı biraz fazla ama ekonomik kullanırsam gayette iyi malum benzin fiyatları gün ve gün artıyor  :) Benim sana tavsiyem gerçekten niyetin varsa ve durumunda müsaitse mutlaka CABRİOLET al çünkü cabrionun zevki-görselliği çok başka piyasada çok bulunmadığı içinde millet ağzı açık bakıyor kısacası her türlü mükemmel araçlar HB MK1'lerde öyle ama hiç biri Cabrio kadar olmaz olamaz  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı onur16

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2012, 19:27:44 »
evet bende 328 ci cabrio vardı ne parçası ne benzini adamı yakıyor dışı seni içi beni yakar :D bi cabrio buldumda bakalım düşünüyorum :)

Çevrimdışı onur16

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2012, 19:31:40 »

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2012, 19:38:26 »
bu araca bende baktim

ama bu arac adami üzer, karar yinede senin

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2012, 19:40:29 »
römorku da cabriodan yapmışlar galiba :)
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2012, 20:41:54 »
evet bende 328 ci cabrio vardı ne parçası ne benzini adamı yakıyor dışı seni içi beni yakar :D bi cabrio buldumda bakalım düşünüyorum :)
O değil de satamadığını düşün bide  ;D Vergisi algısı her bişeyi masraflı VW öyle değil senelik vergisi 90-100 TL ödüyorum gösteriş desen VAR sağlamlık VAR yolda yürüyo mu ALAYINA  ;D Kısacası isteklerini karşılabilicek bir otomobil ama BMW'den inip VW'ne binince biraz yadırgayabilisin sonuçta çoğunda hidrolik direksiyon vs yok bizde bide 560 Sel mercedes var ordan biliyorum  ;D Ama gerçekten yaşlanılıcak araçlar  :sevgi:

Çevrimdışı onur16

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2012, 22:23:53 »
bunda hidrolik direksiyon var üzmez gibi ne kadar fazla masraf çıkartabilir ki :) taksit taksit yaptırırım motor boya kaporta iç mekan yapılması gerek römorkunu istemedim gerek yok bence , 7 ye bıraktı en son ama o bile çok açıkcası bu arabaya tonla iş var tonla yap yap bitmez çünkü bakalım verirse alırım vermezse almam  seat var ona bineriz napalım :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2012, 18:18:58 »
bunda hidrolik direksiyon var üzmez gibi ne kadar fazla masraf çıkartabilir ki :) taksit taksit yaptırırım motor boya kaporta iç mekan yapılması gerek römorkunu istemedim gerek yok bence , 7 ye bıraktı en son ama o bile çok açıkcası bu arabaya tonla iş var tonla yap yap bitmez çünkü bakalım verirse alırım vermezse almam  seat var ona bineriz napalım :D
Arabayı gidip görmedim ama yapılkıcak masraflar keyfe keder çıkarsa 7000 çok bi fiyat değil CABRİOLET için  :tamamdir

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2012, 19:51:25 »
aynen ömer abi aarabaya bizde bakmıştık :) orjinal cabrio yu kesmişler :) öyle anlatmıştı. adam numan öztürk müydü neydi :)
römorku da cabriodan yapmışlar galiba :)

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2012, 20:12:41 »
aracin 1 seneden beri muainesi yok, onudahesaba koy

samsundaki beyaz cario pahali ama al marsina bas gez cinsinden

iyi hesap yap derim
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 20:14:18 Gönderen: TanerErbay »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2012, 22:55:25 »
ankaradaki siyah cabrioyuda düşünebilirsin. gerçekten diri bi araç şuan yanlış ellerde ama olsun :) ilana 13 civarı bişey yazmış sanırım ama benim ventom var bende 13.500 yazmıştım üzerine 3000 teklif etti ihtiyaçtan sattığım için alamadım :) düşünürsen bi bak derim