Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni golf1 aldım bazı sorularım olacak  (Okunma sayısı 9806 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: yeni golf1 aldım bazı sorularım olacak
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2007, 20:02:55 »
araç kısa süre önce satılıktı yeni sahibimisiniz...turboyu yabancı forumlardan vb örnek alarak(tabi bu işlerden baya anlaman lazım yinede)takabilirsin belki ama ayarlarını yapman imkansız gibi işin ehli kişilere mutlaka uğraman gerekiyor...takacağın turbonun ceşidine bağlı olarak bütün kıstaslar değişiyor ayrıca...doğru düzgün bir şey yaparım dersen en az 3500 ytl yi gözden çıkarman lazım antalya fiyatlarıyla..bunun ortalama yarısı parça diğer yarısıda işcilik gibi düşünebilirsin...ayrıca aracın enjeksiyonlu ise bu iş biraz daha prof sınıfa atlıyor karb.olsa daha düz mantık uygulamalar diğer türlü detaylar artıyor tabi buna oranlada masraflar...ben yerinde olsam motoru komple dağıttırır en baştan modifiye ederek atmosferik yapılabilecekleri yaparım nerdeyse 3000 e çıkan turbodan alınacak gücün %70 ini yakalarım...egzantirik ateşleme 100-200 cc piston büyüterek kapak taşlayarak egzos sistemi yaparak baştan komple vb vb...uğraşmadan kısa sürede sorunsuz halledeyim dersen al bi 16 v motor egzantrik koy dereceyi çok abartmadan keyfine bak...
selam ben yenı katılıom aranıza gazıantepten  golf 1 araca sahıbım  ve arabam modıfıyelı  sıze sormak ıstedıgım arabama turbo ( türibin ) taktırmak ıstıorum bana getırılerı ve goturulerı ne olur ayrıca takmakta zorluk cekermıyım  turbo almanyadan gelcek sımdıden tesekkur ederım

Ynt: yeni golf1 aldım bazı sorularım olacak
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2007, 09:12:20 »
selam ben yenı katılıom aranıza gazıantepten  golf 1 araca sahıbım  ve arabam modıfıyelı  sıze sormak ıstedıgım arabama turbo ( türibin ) taktırmak ıstıorum bana getırılerı ve goturulerı ne olur ayrıca takmakta zorluk cekermıyım  turbo almanyadan gelcek sımdıden tesekkur ederım

Hoşgeldin. Cem turbo olayını açıklamış, umarım kafandakilerle birebir örtüşüyordur ;)