Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: YARDIIM!!Arkadaşlar yaz sonuna kalmadan ben de bir mk1 alabileceğim sanırım  (Okunma sayısı 18937 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
sağolasın patron değerlendireceğim.

Çok pazarlık var çok :D

Otomatik iyidir rahattır motor ve şanzuman güzel bi ustada bakım gördü ise uzun yıllar sorun çıkarmaz.... Normal şanzumanlı araçla arasında 1-1,5 litre yakıt farkı olur oda bu rahatlığa değer..

Ama resimlerden gördüğüm kadarı ile kaporta boya istiyor 2000 YTL düzgün işçilik ile yok üstten macun boya dersen 600 e olur....

evet aynen haklısınız araca düzgün bi kaporta boya 1500 ytl istiolar sunni deri döşeme tavan dahil arka panzot alt halı fileks kapı panzotları dahil 450 istiolar ıvırı zıvır 3000 bine süper bi mk1 olur araç aracın gerçekten hiç kazası ve değişeni yok daha kapılardaki borkotlar filan duruyor camlara kadar orjinal motoru ve şanzumanı sorunsuz hepsi yeni toplandı ama koparta boya işte var bi ama idareten bi macun atılıp boyayada 450-500 arası çekolar esk.deki ustalar

araba hem temiz hem düzgün bide orjinal diyosanız 500 600 liralık boya yapılırsa bence yazık olur böyle kalsa daha iyi bence ya tam tamına 4*4 lük bişey olsun yada gittiği yere kadar böyle devam etsin :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
araba hem temiz hem düzgün bide orjinal diyosanız 500 600 liralık boya yapılırsa bence yazık olur böyle kalsa daha iyi bence ya tam tamına 4*4 lük bişey olsun yada gittiği yere kadar böyle devam etsin :tamamdir

++++
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
yakışıklı ben bu arabaya tav oluodum ama benim aleti elden cıkaramadık kuzen sag olsun attı bi kazık bana, ama olsun sende bizden birisin artık : http://www.sahibinden.com/orjinallllllWQQaXQQ10147546WQQpXQQdisplayitem

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Sağol patron, haber verdiğin için :-\ ama bugünlerdeki -15gün sürecek- yoğunluğum şehirler arası seyahate izin vermeyecek gibi görünüyor, umarım gidip arabayı da görebilirim... :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
yakışıklı ben bu arabaya tav oluodum ama benim aleti elden cıkaramadık kuzen sag olsun attı bi kazık bana, ama olsun sende bizden birisin artık : http://www.sahibinden.com/orjinallllllWQQaXQQ10147546WQQpXQQdisplayitem

Valla bu araca ben kefilim alan uzun yıllar sorunsuz binecek....   Bu araç gibi orjinal el değmemiş bulmak tr de zor çok nadir temizlikteki mk1 lerden birisi....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Bir de bugünlerde kadett'e kafayı taktım. Hayırlısı bakalım... İhanet gibi algılanmasın ama çok diri arabalar var, satılık piyasada...
Benim ufak birader zeytinli rock festivaline gidecekmiş, onla beraber ben de giderim, işalla dönüşte de arabayla dönerim... bakalım, bir döneyim ailemin yanına, bir de onlara danışalım, nasıl olur biter bu işler, araba gerçekten dediğiniz kadar iyi görünüyor, balıkesir için; bulabileceğim usta gösterebileceğim yer tavsiyeniz olur da haber ederseniz sevinirim, sağolun... Baktığım kadettleri kafamdan silecek gibi duruyor bu araba, dediğim gibi, hayırlısı...
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2008, 15:28:50 Gönderen: panik »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
balıkesir de deil o,bandırmada :)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
anaaam, ben ege denizi olan tarafa gidecem bandırma marmaradaymış.... neyse sanırım sanki belki yani umarım işalla maşalla gidebilirm... :-)

bencede kaçırma güzel araç, ama sökülmesi gereken parçalar var üzerinde ondan sonra çiçek gibi olur

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
:) Şuan 2 kişi talip araca sanırım..... Eyvah eyvah bakalım hanginiz hızlı çıkacak....

Çaktırmadan kızıştırıyorum bende ortamı ha satan duyacak arttıracak fiyatı....

Ben bu araba kaçmaz diyorum başkada bişey demiyorum... Ama GTI merakı olan varsa tekrar düşünün bu binilmek için bi araç...

beyler banada yardım edın

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)