Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: YARDIIM!!Arkadaşlar yaz sonuna kalmadan ben de bir mk1 alabileceğim sanırım  (Okunma sayısı 18940 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
 :'( :'( :'( Sonunda ağlaya ağlaya para denkleştiriyorum. Tiyatro öğrencisiyim, yardımlarınıza en azından bu yönde karşılığım olabilir elimden geldiğince.  Ankaradan araç önerilerinizi bekliyorum, kaportası derli toplu olsun lütfen. Tercihen tek kapı istiyorum. Dizel düşünmüyorum ama olabilir de. Şu olabilir dediklerinizi gidip görüp pazarlık etmeye niyetim var.
            Bu arada, daha önce almayı düşündüğüm ve bana fotoğraflar aracılığıyla yardımcı olduğunuz araç için vatandaş hala 2000 istiyor. Kaporta Ölü+ölü. Ama motorun sesi bana çok iyi geldi. Daha önceki mesajımdan bakabilirsiniz. Ben halen inatla pazarlık etmekteyim adam diretiyor.
            Neyse, araç tavsiyelerinizi bekiyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
            Böyle samimi, içten, değerli bilgilerle dolu bir forumu ayakta tutan herkesin, emeğine yüreğine sağlık. :sevgi:

Bu aralar herkes mk1 arıyor.
Bütçeniz nedir acaba ona göre yardımcı olalım?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
bütçeyi araca göre belirlicem, önemli olan kısın sadece kaporta düzgün olsun. ama araç gerçekten hoşuma giderse, bütçesine ek çıkacağım. ama öyle 10.ooo ytl filan çıkamam

Biraz araştırmak lazım kaportası düzgün araç bulmak için.
Malum eski araçlar ufak tefek çürükleri oluyor.

nerde tiyatro öğrencisi siniz?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Tarihi ve Teorisi A.B.D. 3. Sınıfa geçtim patron

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
ofluya araba yok mu diyosunuz şimdi????

Aahaha.
Oflumusun abi :D
Ofluya herşey var :D
Her zaman sölerim oflu adamdan korkacaksın  ;D ;D

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
ofluyum patron, eski adı çufaruksa yeni adı uğurlu köyümün

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
ahaha :D ben iki aydır araba bulamadım :D daha tazesin sen beklicen :P

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
eyvalla patron, beklerim, mühim olan temiz olsun.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
ben de o yuzden bekliyorum ya :)

fanatic_06 ümit abinin arabası var biraz fdiyatı yüksek ama güzel araç :tamamdir

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
ona özelden de mesaj atmıştım, dediğin gibi biraz pahalı bir araç galiba ama satmaya da pek niyetli değil galiba...