Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 540862 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte Hayalim Gerçek Oldu.. Gof Mk1 GTI
« Yanıtla #56 : 13 Ocak 2010, 22:23:21 »
Hersene hasarsızlık indirimim artıyor fakat primler 3 misli arttığından bi işe yaramıyor  :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı KARAKARTALIZMA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 14 Ocak 2010, 00:10:27 »
konyada 128 tl 1 yıl cezalı    :tamamdir

Çevrimdışı vortex

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 14 Ocak 2010, 23:52:35 »
hayırlı olsun kardeşim
aracına nazarlık tak :d gerçi artık nazarlığın var   ;D ;D ;D
dodiksizz..........
En KrAlInIzIn YaPtIğI gİdEr. BeNiM aNcA kOmiĞiMe GiDeR:))

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 15 Ocak 2010, 20:47:54 »
konyada 128 tl 1 yıl cezalı    :tamamdir

dostum konyada el freni çekmiyormuş arabası olanlar...
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2010, 20:49:08 Gönderen: TARGET »
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 15 Ocak 2010, 21:42:05 »
hayırlı olsun kardeşim
aracına nazarlık tak :d gerçi artık nazarlığın var   ;D ;D ;D
dodiksizz..........
çok teşkrler eet dodik yok ama almıyacam onu o nazarı oluyor :D Perşembe inşlh emrahla gelicem sizin mekana :D

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 15 Ocak 2010, 22:32:48 »
Abi merak etme bizim burda geniş alan çok sen şu işi anlat hadi arkadan itişliyle gazı veriyom hop yanlıyo önden çekişliyle mıcır topraktada aynı şekil gazı fulledimmi yanlıyo ama el frensiz başka nasıl yapabilirim ?

g kuvvetiyle (merkez kaç kuvveti) araç itina ile savrulur (örn: önce hafif sağ yapıp sola kırarak aracınsağa doğru kayması) ve gaza köklenir, bunu yaparken direksiyonunuzun çok iyi olması lazım, bolca kontra (aracın kaydığı yöne doğru direksiyon çevrilir ve açı kontrolü sağlanır) vermek gerekir :) hani derler ya evde denemeyin, bu da onun gibi :) trafiğe açık alanda denemeyin, toprakta falan hiç denemeyin :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 15 Ocak 2010, 23:23:38 »
g kuvvetiyle (merkez kaç kuvveti) araç itina ile savrulur (örn: önce hafif sağ yapıp sola kırarak aracınsağa doğru kayması) ve gaza köklenir, bunu yaparken direksiyonunuzun çok iyi olması lazım, bolca kontra (aracın kaydığı yöne doğru direksiyon çevrilir ve açı kontrolü sağlanır) vermek gerekir :) hani derler ya evde denemeyin, bu da onun gibi :) trafiğe açık alanda denemeyin, toprakta falan hiç denemeyin :)
ben de tam senin dediğini anlatacaktım vaz geçtim delikanlı bu gökhan yapar diye ama güzel açıklamışsın sakın yapma gökhan birde patinaj için bu taktiği yapmana gerek yok ayağını yarım debriyajda tut gaza bas patinaj olsun stabil hızla giderken virajlardada 3 pedal yaparsın ;)

Bu arada konuyu fena dağıttık kusura bakma dostum  :-[
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 16 Ocak 2010, 13:19:18 »
Değerli VWTR kullanıcısı dostlarım lütfen biraz daha kişiye ve konuya saygı lütfen inanın gerçek anlamda paylaşımlar bekliyorum yeni arac aldım ve konu açtım aldıktan sonra ne gibi yol izledim sizlerlede paylaştım ki yeni araç alacak arkadaşlarada klavuz olması niteliginde güzel yazışmalar oldugunada inanıyorum ve bölesi boş muhabbetler ile insanlarında migdesini bulandırmayalım lütfen yanlış anlaşılmasın bu sölediklerim sadece benim konumda diye sölemiyorum tüm formda daha dikkatli olunmasın canıı gönülden istiyorum saygılar sevgiler herkeze başarılı formlar  :sevgi:

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 16 Ocak 2010, 13:37:12 »
Değerli VWTR kullanıcısı dostlarım lütfen biraz daha kişiye ve konuya saygı lütfen inanın gerçek anlamda paylaşımlar bekliyorum yeni arac aldım ve konu açtım aldıktan sonra ne gibi yol izledim sizlerlede paylaştım ki yeni araç alacak arkadaşlarada klavuz olması niteliginde güzel yazışmalar oldugunada inanıyorum ve bölesi boş muhabbetler ile insanlarında migdesini bulandırmayalım lütfen yanlış anlaşılmasın bu sölediklerim sadece benim konumda diye sölemiyorum tüm formda daha dikkatli olunmasın canıı gönülden istiyorum saygılar sevgiler herkeze başarılı formlar  :sevgi:
Evet arkadaşlar sizlerden ricam lütfen biraz daha dikkat edelim:)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 16 Ocak 2010, 13:40:23 »
137 tl bursa da 88 tl kütahya da istanbulda olmak istemezdim doğrusu...
Arkadaşlar benim aracın noter satışını dün yaptım.Noterdeki kıza adres söylemeden tc kimlik nomdan ist ikamet adresimi yazmış.Bursaya aldıramam değil mi plakaları iş işten geçti sanırım:( 137 tl iyiymiş.Birde her sene yapılacak bu trafik sigortası:(3 katı para vermek içime oturacak ya.

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 16 Ocak 2010, 14:23:59 »
Arkadaşlar benim aracın noter satışını dün yaptım.Noterdeki kıza adres söylemeden tc kimlik nomdan ist ikamet adresimi yazmış.Bursaya aldıramam değil mi plakaları iş işten geçti sanırım:( 137 tl iyiymiş.Birde her sene yapılacak bu trafik sigortası:(3 katı para vermek içime oturacak ya.
Murat abi T.C numaranı girdiginde ikametgahın istanbul gözüküyorsa yapacak bişe yok :( Valla bana göre daha şanslısın yaş acısından senin sigortan daha az olur :)

Çevrimdışı vortex

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 17 Ocak 2010, 01:29:17 »
Murat abi T.C numaranı girdiginde ikametgahın istanbul gözüküyorsa yapacak bişe yok :( Valla bana göre daha şanslısın yaş acısından senin sigortan daha az olur :)

belden aşşağı vuruyon mami
En KrAlInIzIn YaPtIğI gİdEr. BeNiM aNcA kOmiĞiMe GiDeR:))

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 17 Ocak 2010, 11:27:06 »
KESİNLİKLE TAM TAHLIKE BU MAMİ YAAAAAAAAAAAAA    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
belden aşşağı vuruyon mami

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 17 Ocak 2010, 11:51:41 »
iyice dede yaptınız beni ya :t ben 90 yaşıma geldiğimdede mk1 le boğazda turlayacağım hiç merak etmeyin ;D ;D ;D ;D ;D