Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 540756 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte Hayalim Gerçek Oldu.. Gof Mk1 GTI
« Yanıtla #42 : 12 Ocak 2010, 22:53:24 »
Mami yeni tanıdım yaa, buluşmaya caravellayla gelmiştin.. Bahsediyordun mk1 alacağından flm :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Ocak 2010, 23:01:18 »
Mami yeni tanıdım yaa, buluşmaya caravellayla gelmiştin.. Bahsediyordun mk1 alacağından flm :)
Aynen buluşmada MK1 gelmemişti ama olsun güzel bi ortamdı :) Caravellede duruyor o ayrı MK1 AYRI :sevgi: Evet Birmotdan aldım çok teşkkrler aminn allahım kem gözlerden korusun :D Kusura bakamada buluşmada hangi araba senindi söle çıkartim seni :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 12 Ocak 2010, 23:50:53 »
Beyaz polo :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Ocak 2010, 09:15:43 »
Beyaz polo :)
Tamam  :) Kardeşim çıkardım :D senin eski resimleri gördüm saçlar bayaga güzelmiş yani zamanında....

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 13 Ocak 2010, 11:52:34 »
Yaşlanıyoruz bea gitti saçlar :D

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 13 Ocak 2010, 17:23:15 »
Murat abi bugün çok iş hallettim gibi bişe aracın devri için işlemleri hallettim abi trafik sigortalrı uçuyorrrrrrr  :'( 285 tl zor bela şeker sigortadan yaptırdım benim Ruhsatın bir yapragında Beşiktaş digerinde Beykoz yazıyordu :D araç beykozda çıktı gittim evraklarımı tamamlayıp 20 dk geç kalmışım almadı evraklarımı :( nese ilerki günlerde tekrar gitcem :D ordan esin ticerete gittim işimi görcek çok parca aldım ve en güzelide İNCİ NANO akü aldım altın  sarısı bi rengi var :D inşlh şu devir işini halledince onlara bakıcam yani çok güzel ilerlemeler var :D
Çok sevindim senin adına güzel günlerde kullan parçalarıda aküyüde.aküyü çok iyi yapmışsın Ben ilk aldığımda akü ölü durumdaydı.Paramda vardı cebimde elektrikçi arkadaş abi bende çıkma bi akü var işini görür deyince yarı fiyatına onu aldım.Problem yok çok şükür ama sonradan pişman oldum yeni yenidir ya 50 tl için değmezdi:(
Trafik sigortasını ii yaptırmışsın bana 323 tl dediler beynim yerinden oynadı.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2010, 17:25:06 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Ocak 2010, 18:06:59 »
Çok sevindim senin adına güzel günlerde kullan parçalarıda aküyüde.aküyü çok iyi yapmışsın Ben ilk aldığımda akü ölü durumdaydı.Paramda vardı cebimde elektrikçi arkadaş abi bende çıkma bi akü var işini görür deyince yarı fiyatına onu aldım.Problem yok çok şükür ama sonradan pişman oldum yeni yenidir ya 50 tl için değmezdi:(
Abi naptınız ya 323 TL olurmu faiz falanmı yediniz   :o
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Ocak 2010, 18:48:49 »
İstanbul plakalı araçlarda o şekilde oluyor gökhancım ;) arabamın ilk plakası olmasa edirne yada izmit plakası alacaktım ;) Kaza riski yüksek yerlerde fiyatta yükseliyor ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #50 : 13 Ocak 2010, 19:07:43 »
 Kaza sigortasını heryerde yaptırabilrsiniz diye biliyorum.. Bizim burda zamlı hali 82 model araca 125TL şuan..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 13 Ocak 2010, 19:17:48 »
aracın kayıtlı olduğu yer önemli abi tabi her yerde yaptırabilirsin fakat istanbul gibi yerlerde yüsek çıkıyor bende ilk yaptırdığımda bu sene çok şaşırmıştım :D olurmu bu kadar para felan diye geçen sene 175 lira felandı :D 300 e yakın ödedim bu sene
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 13 Ocak 2010, 19:20:34 »
Offf ben geçen sene 110 tl gibi bişey ödemiştim bu sene bakıcaz artık  :)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 13 Ocak 2010, 20:03:56 »
137 tl bursa da 88 tl kütahya da istanbulda olmak istemezdim doğrusu...
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 13 Ocak 2010, 20:32:36 »
Teşkrler Murat abi inşlh hep birlikte o mutlu günleri yaşıyacaz :) Aküyü degiştirdim bugün ama gene zorlanıyor çalışmada :(  Trafik sigortası içinde yılbaşından önce 250 tl diyorlardı yılbaşından sonra %30 zam gelmiş birde araç sahibinin Yaşıda çok büyük faktör oluyor Fiyat acısından Genç olmanın zararı diyelim işte :D Daha yaşlı olsak daha uçuz olcak davaya bak :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 13 Ocak 2010, 22:10:27 »
Teşkrler Murat abi inşlh hep birlikte o mutlu günleri yaşıyacaz :) Aküyü degiştirdim bugün ama gene zorlanıyor çalışmada :(  Trafik sigortası içinde yılbaşından önce 250 tl diyorlardı yılbaşından sonra %30 zam gelmiş birde araç sahibinin Yaşıda çok büyük faktör oluyor Fiyat acısından Genç olmanın zararı diyelim işte :D Daha yaşlı olsak daha uçuz olcak davaya bak :D
Abi çalışmada yine zorlanıyorsa marş dinamosunun kömürlerinin vadesi dolmuştur yada bujilerininde vadesi dolmuş olabilir  ;)