Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 540689 defa)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte Hayalim Gerçek Oldu.. Gof Mk1 GTI
« Yanıtla #28 : 21 Aralık 2009, 09:44:06 »
Hayırlı olsun gerçektende çok hoş araba bunu ilanda ilk gördüğümden beri sürekli sahibindende bakıyorum çok orjinal ve diri keyifli sürüşler inşallah bana bir Mk1 GTI Coupe nasip olur (Golf GT Mk1 Cabriolet & Golf GTI Mk1 )  :sevgi:

İnşlh Gökhan olur hepsi olur biraz sabır başka bişe degil benim bir arkadaşım var oda hiç tanımıyodu Mk1 aşkını bir anlattım aşık :sevgi: oldu oda Cabrio bakıyor ama biraz vakti var onun daha...  ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 21 Aralık 2009, 10:59:59 »
çok güzel araç kazasız belesız binmek nasip olsun :)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 21 Aralık 2009, 17:18:17 »
MK1 aşkı büyüdükçe büyüyor :sevgi:Herkesin müsait olduğu bir gün belirleyip buluşma ayarlayalım renk renk mk1 leri düşünüyorum da harika olurdu.ölüsü dirisi bir boy gösterelim yollarda.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 21 Aralık 2009, 19:25:22 »
İnşlh Gökhan olur hepsi olur biraz sabır başka bişe degil benim bir arkadaşım var oda hiç tanımıyodu Mk1 aşkını bir anlattım aşık :sevgi: oldu oda Cabrio bakıyor ama biraz vakti var onun daha...  ;)
O zaman Cabrio alacaksa ya aldığı Cabrio'nun tentesi sağlam olucak yada kapalı garajda durucak ben içine su girmesine kıyamıyorum o yüzden şu anda bir arkadaşımın garajında duruyor önceden naylon geçiriyodum ama oda kesin çözüm değil ne kadarda olsa yine su alıyodu ama nerden girdiğini buldum arabayı çıkartır çıkartmaz ilk işim onu halletmek olucak  :tamamdir Bu arada senin arabanın tacho metresi arızalı galiba çok altta duruyo doğru gösteriyomu tek kusuru bu olsun İnşallah sonuçta oda halledilir ben merak ettiğim için soruyorum  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Aralık 2009, 20:26:22 »
MK1 aşkı büyüdükçe büyüyor :sevgi:Herkesin müsait olduğu bir gün belirleyip buluşma ayarlayalım renk renk mk1 leri düşünüyorum da harika olurdu.ölüsü dirisi bir boy gösterelim yollarda.
Aynen kardeşim yaa valla ölü diri hiç fark etmez GOLF olsun yeter Buluşalım gecen aylarda üsküdar buluşmasına gittim ama kimse gelmedi diyecek kadar az katılım vardı gen çok hoştu ama herkezi görmek isterizz :D ozaman Caravelle ile gittim ama bu sefen GOLF MK1 ;D ;D ile gelirm :D ;D

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Aralık 2009, 20:36:19 »
O zaman Cabrio alacaksa ya aldığı Cabrio'nun tentesi sağlam olucak yada kapalı garajda durucak ben içine su girmesine kıyamıyorum o yüzden şu anda bir arkadaşımın garajında duruyor önceden naylon geçiriyodum ama oda kesin çözüm değil ne kadarda olsa yine su alıyodu ama nerden girdiğini buldum arabayı çıkartır çıkartmaz ilk işim onu halletmek olucak  :tamamdir Bu arada senin arabanın tacho metresi arızalı galiba çok altta duruyo doğru gösteriyomu tek kusuru bu olsun İnşallah sonuçta oda halledilir ben merak ettiğim için soruyorum  :sevgi:
Tamam gökhan kendisine iletirim önerilerini benimde aklımda aslında benimde bir kapalı garajım yok ama inşlh bu baharda olucak temel attık ama malum kış bastırdı ara verdik :D
Kilometre saati aslında saglam Gökhan aldıgım sahibide dedi telini kopardık die ama kopuk degil arada bir çalışıyor :D o bölümü komple sökmüşler ama takamamışlar göstergeler oynuyor elimle ittiriyom geri gidiyor henüz bakamadım inşlh halledicem :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Aralık 2009, 20:42:39 »
Tamam gökhan kendisine iletirim önerilerini benimde aklımda aslında benimde bir kapalı garajım yok ama inşlh bu baharda olucak temel attık ama malum kış bastırdı ara verdik :D
Kilometre saati aslında saglam Gökhan aldıgım sahibide dedi telini kopardık die ama kopuk degil arada bir çalışıyor :D o bölümü komple sökmüşler ama takamamışlar göstergeler oynuyor elimle ittiriyom geri gidiyor henüz bakamadım inşlh halledicem :D
Kolay gelsin abi benimde saatin içi çok fena toz alıyor bakalım tacho ile ilgili güzel planlarım var ama gerçekleştirmek için araba yok mecbur baharı bekliyices  ;)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Ocak 2010, 13:58:24 »
araç 10 numara duruyooo bende çok niyetlenmiştim ama kısmet olmadı inşallah kazasız belasız binersin şef....

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Ocak 2010, 19:40:53 »
Muhammet aküyü ne yaptın öle duruyormu yoksa baktırdın mı?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Ocak 2010, 21:45:24 »
Aküde ne varki abi ?

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 12 Ocak 2010, 22:34:15 »
kardesim araban cok güzel duruyor.kazasız belasız güle eğlene kulanırsın inşallah  ;)

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 12 Ocak 2010, 22:46:23 »
Murat abi bugün çok iş hallettim gibi bişe aracın devri için işlemleri hallettim abi trafik sigortalrı uçuyorrrrrrr  :'( 285 tl zor bela şeker sigortadan yaptırdım benim Ruhsatın bir yapragında Beşiktaş digerinde Beykoz yazıyordu :D araç beykozda çıktı gittim evraklarımı tamamlayıp 20 dk geç kalmışım almadı evraklarımı :( nese ilerki günlerde tekrar gitcem :D ordan esin ticerete gittim işimi görcek çok parca aldım ve en güzelide İNCİ NANO akü aldım altın  sarısı bi rengi var :D inşlh şu devir işini halledince onlara bakıcam yani çok güzel ilerlemeler var :D

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 12 Ocak 2010, 22:48:56 »
araç 10 numara duruyooo bende çok niyetlenmiştim ama kısmet olmadı inşallah kazasız belasız binersin şef....
kardesim araban cok güzel duruyor.kazasız belasız güle eğlene kulanırsın inşallah  ;)
Çok teşekkürler arkadaşlar daha yeni arabam abileri çok güzel planlar var ama gördügünüz gibi beklenmedik kusurlar cıkıyor yavaş yavaş  :sevgi: AŞKLA..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 12 Ocak 2010, 22:51:02 »
Aracı birmot'tan aldınız sanırım :)
Maşallah çok güzel görünüyor özellikle içi herşeyiyle 4/4lük.Allah kaza bela vermesin :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..