Gönderen Konu: Yardım ve dusuncelerınız  (Okunma sayısı 2124 defa)

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle
Yardım ve dusuncelerınız
« : 15 Mayıs 2012, 14:14:38 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dizel-golf-mk1-84627932/detay

bu ılan hakkında ne dusunuıyrsnz arkadaslar sızce alıym mı motoru dagınık ve krank kolunun bırı yok arac 1.6 dızel krank kolunu bulmak kolay olurmu ve bırde torpıdosu yok onuda bulmak zor olurmu goruslerınz nelerdır paylasırsanz sevınırım tşkler...

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: Yardım ve dusuncelerınız
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2012, 14:35:11 »
bızım forumdan muhammet kardesımızın araba o. Torpıdosu ıcın aldı arabayı zaten. Yardımcı olur telden ulas konus golf 1 gtı topluyo su an zaten.
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2012, 14:37:21 »
anladım tşkler rumuzu ne acaba forumda msj atıyım kendısıne ulasıyım

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2012, 15:54:05 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dizel-golf-mk1-84627932/detay

bu ılan hakkında ne dusunuıyrsnz arkadaslar sızce alıym mı motoru dagınık ve krank kolunun bırı yok arac 1.6 dızel krank kolunu bulmak kolay olurmu ve bırde torpıdosu yok onuda bulmak zor olurmu goruslerınz nelerdır paylasırsanz sevınırım tşkler...

Aydındasın İstanbul'dan aracı getirtmen gerekir. oradan Aydına gelen bir kamyona vs yükleyip getirtmen gerek. çekiciihtimalini düşünme bile. çekici parası araca ödediğin parayı bulur belki geçer uzun mesafede.

yerinde toplatırım sürerek getiririm dersen olmaz. çünkü araç çekme belgeli. trafiğe kaydını yaptırman için muayeneye sokman lazım.

tanıdık Aydın İstanbul çalışan kamyoncu tırcı varsa ne mutlu sana.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2012, 23:07:55 »
Aracın ön kısmında çürük var sadece ve kapılarında.Arka kısmı gayet temiz ve çok garip şekilde orjinal bir araç hiç bızıklanmamış.Ayrıca amerikan kasa golf kendisi.Motorun neredeyse tüm parçaları var sadece pistonları ve krankı yok.Baskı balatası contaları vn sıfır poşetinde daha.6500 e gayet güzel yürüyen 1.6 dizel aracınız olur.Zamanım olsa toplamış yola çıkarmıştım.