Gönderen Konu: mk1 alt gergi  (Okunma sayısı 7842 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk1 alt gergi
« Yanıtla #14 : 09 Mayıs 2012, 20:26:26 »
Gtı karlık alacam yakında ama kasislerde orada bırakırım diye korkuyorum. Sileceklerin boyası kalkmıştı bende kırmızıyla üstünden geçtim silerim tekrar. O filmi bende sevmiyom ama niyeyse bi türlü sökmeye elim gitmedi iyi dedin onu bi hallediyim
Zaten yaz geldi ben silecekleri söktüm bagaja koydum hem daha güzel görünüyor böyle  :) Bide güzel yanı silecekler tozlandığında elim yanlışlıkla silecek koluna çarptığında camı silmek zorunda kalmıyorum  ;) Filmi çoktan sökmen geekiyordu bence  karlık bende aldım gelir 1-bi kaç güne benim MK-1 daha alçak karlık gelsin ölçücem yeterince yere yakın değilse daha da basıcam tabiki ona görede gidicem  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Mayıs 2012, 23:15:29 »
gecenlerde bende alt gergi yaptım ama benimkisi biraz farklı sen sabit yapmısın ben ayarlı ortadan boruyu kestim birisine düz birisine ters dis somun yaptım kaynattım bide civata güzel oldu yarın resim çeker koyarım bende fikir verir basklarına fiyat konusundada malzeme 0 tl işçilik paha biçilemez :)

bende o şekilde düşünüyordum aslında ama imkanlar kısıtlı olduğu için uğraşamadım bu ustayı bulmasaydım bunuda zor yapardık :D
resimleri ekleyinde bakalım ortaya daha farklı şekiller çıkarabiliriz ;D

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Mayıs 2012, 23:19:34 »
Zaten yaz geldi ben silecekleri söktüm bagaja koydum hem daha güzel görünüyor böyle  :) Bide güzel yanı silecekler tozlandığında elim yanlışlıkla silecek koluna çarptığında camı silmek zorunda kalmıyorum  ;) Filmi çoktan sökmen geekiyordu bence  karlık bende aldım gelir 1-bi kaç güne benim MK-1 daha alçak karlık gelsin ölçücem yeterince yere yakın değilse daha da basıcam tabiki ona görede gidicem  :)

benimde cabym olsa bende silecek kullanmam  ;D ankarada basık araç kullanmak kadar zor iş yok benim bu vaziyette yavaşladığım yerlerden millet tam gaz geçiyo sanki gavur malı kullanıyolar  :) GTI karlık artık bi dahaki aya kaldı sorması ayıp kaça aldın?

sende coilmi var basma işini nasıl yapıyon

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Mayıs 2012, 23:35:38 »
benimde cabym olsa bende silecek kullanmam  ;D ankarada basık araç kullanmak kadar zor iş yok benim bu vaziyette yavaşladığım yerlerden millet tam gaz geçiyo sanki gavur malı kullanıyolar  :) GTI karlık artık bi dahaki aya kaldı sorması ayıp kaça aldın?

sende coilmi var basma işini nasıl yapıyon
Sileceklerin CABBY'le alakası yok ya ama yalan da yok CABBY'de bir başka duruyo sileceksiz  :D Sadece Angara değil Bursa'da öyle hatta Angara'dan daha beter diyebilirim  :) GTI karlığa para vermedim takasla geldi diyelim  ;) Bende coil yok ama kısmetse alıcam zaten basık şuan ama ön yayları değiştiricem gibi gözüküyor işte diyorum ya karlık belirliycek her şeyi  :)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Mayıs 2012, 00:06:57 »
nasıl alakası olmaz cama su falan sıçrasa ayağa kalkıp üstten silersin nasılsa  tavan yok  :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Mayıs 2012, 00:38:18 »
nasıl alakası olmaz cama su falan sıçrasa ayağa kalkıp üstten silersin nasılsa  tavan yok  :D :D
Ben fazla titizim camım kirli çıkmam yola cama su sıçrarsa sağa çekerim bagajdan camsilimi alıp komple camları silerim  :D