Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vosvos ve golf mk1 Sevdam  (Okunma sayısı 2765 defa)

Vosvos ve golf mk1 Sevdam
« : 10 Aralık 2011, 22:00:28 »
Merhaba,VW ailesi
ben hemen hemen bu hastalığa yeni kapılıyorum aslında ben ilk önce golf mk1 hastasıydım bizim bir golf mk1 hastası olan bir tanıdığımız vardı ve bizde onunla golf hastası olmuştuk artık vw lere çok dikkat ediyoduk tanıdıklarımızın komşularımızın vw lerini yıkıyoduk bazen izin isteyip boş bir alanda sürüyoduk ve bizim golf hastası olan abimiz (Serhat Sancaktar) bir gün golf mk1 almıştı ve kaportaya verdi nerdeyse her hafta kartaldaki kaportaya gidiyorduk artık şimdi Serhat abi üniversetede ve golfü hala kaportada artık golfle biz ilgilileniyoruz neyse size vosvos sevdamın nasıl basladığını anlatıcam . Bi  gün arkadaşımla birlikte benzinlikte bisikletlerimizi yıkıyorduk . Sonra benzinliğe yesil  '34 YA 599'  plakalı cok güzel bir vosvos geldi . arkadaşım hala bisikletini yıkıyordu ben  vosvosun resimlerini çekicem dedim arkadışda iyi tamam dedi falan filan  vosvosun sahabine resimleri çekebilirmiyim falan dedim(vosvosun sahibi )tabi tabi çekebilirsin dedi arabanın resimlerini çekiyordum vosvosa  ilgim yoktu o zaman vosvosun sahibi o kadar iyiydiki çok iyi anlaşıyorduk arkadaşım da bisikletini bırakıp yanımıza geldi falan sohbet etmeye başladık daha vosvosun içine binip incelemeye basladım çok güzel tatlı bir arabaydı  .  Çok beğenmistim . Bu arada arabanın sahibinin adı onur .  Onur abi bize görüşürüz diyip eve gitti . 1 hafta sonra falan onur abiyi bizim mahallede kuşçuda gördük arkadasıyla oturuyordu.  Onur abiyle yine konusmaya basladık . numarasını falan verdi . vosvosu  çok seviyosanız veya vosvos görmek istiyosanız , kartaldaki sadece vosvosla uğrasan hasan ustanın yanına gidin bizde bisiklete atlayıp gittik daha mahalleye girer girmez karsimde 10 tane vosvos gördüm hepsi çok güzeldi . Hasan   ustayla tanıstık vosvoslarra bindik . hepsi çok güzeldi .  Vosvoslara fazla merak sarmıstım . Her hafta hasan ustanın yanına gidiyorduk . bi gün onur abinin arabasını sahibinden.comda satılık olarak gördük arabasını satmasına çok üzüldük ama satması gerekiyordu çünkü yurt dışına çıkacaktı . Aradık ama çok geçti çünkü yurt dısına çıktığı için numarası değismismisti . Bayramdan sonra arkadaşımla  bir  karar aldık artık bir kuruş bile para harcamıyacağız ve para biriktiriceğiz.

Vedat Nur

Ynt: Vosvos ve golf mk1 Sevdam
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2011, 22:00:59 »
 :D  :D

Çevrimdışı halilom

« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2011, 20:53:53 »
bir gün hayalleriniz gerçek olur inşallah gençler

« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2011, 16:04:01 »
İnşallah  :)