Gönderen Konu: bende vw ci olcam  (Okunma sayısı 2858 defa)

Çevrimdışı yangelyat

• Profili Görüntüle
bende vw ci olcam
« : 15 Kasım 2008, 23:15:16 »
arkadaşlar ben mk1 dizel tek kapı arıyorum ankaradayım yardımcı olursanız sevinrim
 :t

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: bende vw ci olcam
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2008, 09:40:26 »
H.g. din forumda bitane GTD vardı 83 model tek kapı... Takas düşünüyordu ama belkide satabilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı yangelyat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2008, 12:39:45 »
benim elimde şuan araba yok bitane babamda var oda takas etmez o arabanın fiyatını söylersen sevinirim

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2008, 10:09:01 »
Musa arkadaşımızda satıyordu istrsen bir görüş... Ama bildiğim kadarı ile aracı temiz ve bakımlı hali ilede fiyat hakkıdır...

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/mk1-gtd-t5589.0.html
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı onur18

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2008, 10:45:23 »
 s.a bende golf 1 gld var almanyada fuarda tavanda sergilenmis  2000 binde trafiye cıkmıs daha altında te pas yok ilk boysıı duruyor üstünde ciizik yok düsünürsen satarım cift kapılı 10 numara biseyy :saygılar