Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ucuz golf bulmak  (Okunma sayısı 2433 defa)

ucuz golf bulmak
« : 15 Şubat 2012, 22:19:54 »
arkadaslar bıraz oncede bırkac arac baktım fakat fıyatlar korkunc derecede ucuk yanı yaz ayını dusunemıyorum sımdıden bulmak lazım bıtane :D emınım benım gıbı arastıran arkadaslar vardır butcem 4500 zorluyorum cıkmıyor yukarsı varsa cevrenızde dızel olması onemlı ama :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: ucuz golf bulmak
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2012, 22:57:34 »
Dizel i unut 4500tl ye bence mutlaka bir sıkıntısı vardır oda sana şuan satılan düzgün ve yüksek fiyatlı araçlara denk gelir.. Herşey zamlandı araç piyasasıda bununla artış gösteriyor.. sen 1000tl daha eklemeye bak derim.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2012, 23:20:51 »
hıc gırme su aralar golf1 ısıne. pıyasası acayıp yukarıda. ben buna bınmem dedıgın arabalara 5000 tl cekıyolar. bende golf 1 bakıyorum ama ıstedıklerı fıyatlarla arabaları gorsen adama kufur edersın...
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2012, 00:32:16 »
aynen kardes yaa kufredıyor ınsan ama mal onların para senın bısey dıyemessın

« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2012, 16:55:50 »
şu ankaradaki yeşil 83 model golfü 4 milyara almalıydık ya çok düşündük kaçırdık :) birde esesgti nin sattığı bordo golfe üzülüyorum hepside kaçtı  ???
peugeot 206,golf mk2

« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2012, 19:50:32 »
sen benım kacırdıklarımı bı gorsen ..
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.