Gönderen Konu: tuvturk  (Okunma sayısı 4569 defa)

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
tuvturk
« : 21 Haziran 2012, 12:36:43 »
bugun tuvturk istasyonuna gittim aracı muyane yaptırmak için aracı aldılar baktılar filan en son çıktıgın ne oldu dedim arac kaldı diyorlar neden kaldı dedigimde sasi no okunmuyor ve yanlıs cevabını aldım neden diye sordugumdada "0" ortasında delik oldugundan dolayı sıfırmı dokuzmu onu anlamamışlar bilir kişi raboru almam lazımmıs istanbul makine muhendisleri odasından randevu aldım 225 tl dediler :) bunun daha uygun yapan yer yokmudur itü yapıyorlar dediler ama itü nerde kiminle konusmam lazım bilmiyorum
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: tuvturk
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2012, 14:21:51 »
eziyet aga yaaaaa eziyet başka bişey değil memelekette herşey düzgünde 0 mı dokuzmu   olayına takmışlar

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2012, 14:41:44 »
Aynen kardesim hic sorma

Çevrimdışı apalil

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2012, 14:52:52 »
benimde basıma geldi sagolsunlar 2006 dan beri kullandıgım ruhsatta bir harf eksik diye ugrastırdılar sanki ben yanlıs yazmısım gibi emniyette 77.5 TL parada verdim ruhsatı yenilemek icin benim anlamadıgım konu bu arac daha oncesinde tuvturkten gecmis bir arac kimin keyfi nasılsa ona gore geciriyor aracı sanada kılı gelmis demek ki ALLAH kolaylık versin..

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2012, 16:41:10 »
hiç sorma kardesim gecen hafta babamın aracınıda goturdum onunlada kaldım onuda 2006 yılında sıfır almıstık yuksek tavan starex bu zamana kadar geçmişti bu sefer takıldı neymiş kendinden yuksek arac ehh kardesim ne olcak bunu bana fabrika böyle verdi 2006 dan beriden her sene muyaneden geçti bu senemi kaldık dedim yok bizden önceki arkdaslar gozunden kacırmıstır falan flan ne yapcam dedim tuna plazadan yazılı kagıt olurmu dedim olur dediler onu aldım goturdum işimi halletmiştim bununla biraz daha fazla uıgrasım galiba :( allah herkesi tuvturkten korusun :

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2012, 20:22:55 »
ercan benim mk1 de de aynı durum olmustu, şasi ve motor no okunmuyordu, tespit ettircen dediler. aldım elime zımparayı bi güzel zımparaladım, temizledim, götürdüm al sana şasi no dedim, paşa paşa geçirdiler.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2012, 21:30:48 »
Bende gidicem de bi zaman bulupta gidemedim.Tuv e sağı solu altı üstü kirli araba götürmeyin

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2012, 22:11:07 »
vallahi ilker güzel okunuyor ben okuya biliyorumda sıfırın ortası delik diye anlamamışlar sıfır oldugunu p.tesi irü gitcem itu muyane harcı 118 tl miş
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2012, 22:11:19 Gönderen: 3-rcn »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2012, 23:35:55 »
İlginç olaylar oluyor.. Ocak ayında bende muayene yaptırmıştım şimdiki aracıma, bendede ruhsatta şasi no WW araçta WVW diye başlıyordu. Sağolsun eleman, abi ruhsata eksik yazmışlar biz bunu düzeltiyoruz yeni ruhsatında doğru olacak dedi saldılar beni..  Beyaz dizeldede motor no okunamıyor hafif kusur yazmışlardı ama gayet güzel okunuyordu sanırım yerini bulamamışlardı onun :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2012, 00:43:03 »
biz borayı götürdük bağajda iki tane trafik seti var adam birini bile acıp bakmadan eksik malzeme diye hafif kusur yazmış tam sopalık bunlar  :bekleriz:

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2012, 14:27:37 »
bu sorun cıkan ıstasyonların ısımlerını yazabılırmısınz bızde oralara ugramayalım tesekkurler.

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2012, 00:09:07 »
ben vosvosu dudulluda goturdum cuma gunu.adam sasi ve motor no'sunu buldu ama sadece buldu okuyup ruhsatla karsilastirmadi bile,kusur olarakta yazmamis