Gönderen Konu: Tek kapı 1.5 dizel için jant bakıyorum 15 sizce hangi model ve hangi abat lastik  (Okunma sayısı 3079 defa)

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
aklımda 15 bbs sılver var
ama 45 yanakla kullanılacagı ıcın ne kadar dayanıklı bu jantlar, bır cukuran sonra atmak gerekıcekse hiç almasam daha iyi
 biraz bilgi edinmek istiyorum açıkcası 15 jant lastık kullanan arkadaslardan...görüntü güzel ama sağlamlıkda önemli...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
aklımda 15 bbs sılver var
ama 45 yanakla kullanılacagı ıcın ne kadar dayanıklı bu jantlar, bır cukuran sonra atmak gerekıcekse hiç almasam daha iyi
 biraz bilgi edinmek istiyorum açıkcası 15 jant lastık kullanan arkadaslardan...görüntü güzel ama sağlamlıkda önemli...
Önceden ben kullanıyordum ama BBS var BBS var 2.nesil replikalar gayet sağlam bendekiler öğleydi şahsen 45 yanaklar kullanıyodum hiç bir sıkıntı olmadı çok şükür  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
ümit bence bu jantlarada bak bi... replica parasına orjinal alman tavsiyemdir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-bbs-ayarinda-alman-uretimi-75775222/detay

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
ümit bence bu jantlarada bak bi... replica parasına orjinal alman tavsiyemdir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-bbs-ayarinda-alman-uretimi-75775222/detay
jantlar güzel ama siyah renk jantı göstermiyo pek ben kart kullancam nakıt alamıcam.varmı bunu dısında tavsiyeniz?

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
Önceden ben kullanıyordum ama BBS var BBS var 2.nesil replikalar gayet sağlam bendekiler öğleydi şahsen 45 yanaklar kullanıyodum hiç bir sıkıntı olmadı çok şükür  :tamamdir

2. nesil replika nasıl anlasılıyor her marka yapıyor artık gecen gun jaws ı yaptıgını gördüm.birde offset bolümü krom gibi parlak olan modellerı varmı bunların?

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
bu arada araba beyaz  fikirlerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Hepsinin ofset kısmı parlak zaten yani benim gördüklerim öyleydi :) 2.nesil replikaların orta bijon kapakları diğerleri gibi kastırarark değil alyan vidayla açılıyor ve diğerlerine bakaraktan aralarında orjinale en çok benzeyenlerde onlar  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
jantlar güzel ama siyah renk jantı göstermiyo pek ben kart kullancam nakıt alamıcam.varmı bunu dısında tavsiyeniz?

aracın beyazsa exipler gayet güzel olur bence,ayrıca mami kart çeker diye düşünüyorum esnaf kendisi.

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
siyah janta önyargılıydım ama gormek lazım ustunde

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
kaliteli 2. el dandik sıfırdan bencede iyidir yakından görüp kararını öyle ver istersen ;)