Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: soranlara cevap olsun!!! :)))  (Okunma sayısı 7504 defa)

soranlara cevap olsun!!! :)))
« : 04 Nisan 2008, 14:13:44 »
akşam saat 24 civarı,ankara,tunalı caddesindeki edge adlı pub a gittim,arabamıda hemen edge in karşısındaki kaldırıma par ettim.içerde arkadaşlarımla birer bira içtikten sonra evlere dağılmak için dışarı çıktık.vedalaştıktan sonra,arabama yürürken,kaldırım kenarında alkol alan gençlerin bana dönüp baktıklarını farkettim.kendi kendime;akşam akşam adam dövmekle uğraşıcaz herhalde diyerek arabama bindim.tam park yerinden çıkıodum kiiii,alkollü gençlerden ikisi önüme resmen atladı.e dedim artık kavga kaçınılmaz herhalde :) bi saniye dur mur dediler,bende durup kapıyı açtım ve hayırdır? dedim.bi tanesi;abi arabanın kadranı kaç?diye sormazmı ;D bende niye soruyosunuz diye sordum.verdikleri cevap bi kere daha arabama aşık olmama sebep olacak türden;aramızda iddaya girdikte... ;D bende 220 km diye cevapladım ve sordum;peki kim kazandı iddayı?cevapları;ikimizde kazanamadık ;Dbiri kadranın 180 km olduğuna dair,diğeri de 260 km olduğunda dair iddaya girmişler :D neyse dedim devam ettim :)yolun aşşağasında olayları izleyen ve aport ta bekleyen arkadaşlarımda noldu cihan diye sorunca;(haklı olarak,biraz böbürlenerek) yok bişey çocuklar iddaya girmişler kadran kaç diye,onlara cevap verdim ;D onların şaşkın bakışları devam ederken olay yerinden çok sansasyonel ;D kalkışımla ayrıldım ;D işte soranlara cevap olsun;neden hala bu arabaya biniosun diye ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: soranlara cevap olsun!!! :)))
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2008, 14:51:33 »
+1453 :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2008, 16:30:21 »
ehehehehehh ;D

« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2008, 16:46:13 »
Cabrioooooooooooooooo :sevgi:

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2008, 16:47:24 »
cabrio evet ama önce VW GOLF  ;D  :sevgi:

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2008, 20:22:39 »
 :D bi gün biyerlerde denk gelirsek bende abi bu kaç basıyo diye soracam  :D

« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2008, 20:25:07 »
  :)  aman fazla gezme basın belaya gırer  ;)   karsılasmıyoruz ankara gecelerınde ne tunalıda ne bahcelıde  :) halbukı sezonda acıldı ama demekkı ben gelırken sen gıdıyorsun sen gelırken ben gıdıyorum  :)  aman kendıne mukayet ol  :saygılar

« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2008, 12:53:18 »
yok serhan geziorum hemde o kadar hızlı geziorum ki,ondan karşılaşmıoruz ;)

Çevrimdışı mck

« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2008, 13:13:47 »
:)))) Zaten insanların dönüp bakması yetiyor.Bende dün akşam Bağdat Caddesine gittim.Corvette ile gelsem bu kadar ilgi çekmezdi.Artık bakışlardan sıkıldım :)))) bir daha çıkmayacağım yaa :))))  Tabi gecenin sonu çok büyük bir hüsranla bitti.Bu kadar bakış nazar değdirdi.Vites bozuldu :)

« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2008, 20:21:22 »
mck avatarımı çalma ;D  ;)

Çevrimdışı mck

« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2008, 11:52:44 »
muahahahah çaldım bile :D :D  8)

« Yanıtla #11 : 10 Nisan 2008, 00:07:52 »
kendi resmini koysan daha iyi ;) senin araban beyaz diil ;)

« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2008, 17:16:20 »
76 model olsun merso olsun.
OLD SCHOOL  MK2 ....

« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2008, 03:32:40 »