Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Herkese merhabalar 4 aydır üye olmaya çaılışıyorum sitenize  (Okunma sayısı 7457 defa)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Arabamı satmadan alcam satarmıyım hiç MK1 i... Daha ne hayallerim var onla benim du bakam... Mk2 GTI motor şanzuman yada G60 sistem düşünüyorum ona bide klima motoru taktımı tamamdır...

ABF bulursan çok daha sorunsuz olur. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
İsteyip te, alabildikten sonra, herşey bulunuyor Kadir.  :)

bul ozman bitane komple G60  :saygılar

Aracına iyi bak dostum. Onu koru ve insanların saçma yorumları olabilir bazen, bunlara da kulak asma. İyi bir tercih yapmışsın. Gönlüne göre olur umarım. Hoşgeldin aramıza.
 :)
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

abf var ivedik te.

çok saolun üstatlar daha acemiyim bu araçlar konusunda alınca yardımlarınızı esirgemeyin ne oluurmarmariste oturuyoeum burası sanainin zayıf olduğu yerlerden biri parça spariş konusunda yardımcı olursunuz değil mi?

armıza hoş geldin vallahi bende steye biraz zor üye oldum neyseki ibo ve kadir  halletti :sevgi: 15 gün sonra falan ste temizliği yapmışlar o zaman üyeliğim silinmişti neyse bende tekrar üye oldum :tamamdirsen inşallah güzel bakımlı bi araç alırsında parça sıkıntısı çekmezsin :sevgi: :sevgi: :sevgi: