Gönderen Konu: sitemizdeki tüm mk1lerin en beğendiğiniz fotolarını biraraya toplayalım mı?  (Okunma sayısı 22341 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
haydin arkadaşlar, abiler, kardeşler.... mk1inizin en sevdiğiniz resmini kekleyiverin burda toplayalım.... :saygılar :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle

Arkadan biraz mercedeste kafayı çıkartmış benide çekin diye ama idare edin bu seferlik  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle

Onca güzel resim içerisinden seçerken çok zorlandım ama idare ediverin :D
http://www.youtube.com/watch?v=bYWoeRc4Jdk
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 11:51:51 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle

ancak seçebildim bu halımız hosuma gıttı..

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
noldu? hani mk1ler istila ediyorduk forumu???

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
1725 ve 4673'ü beğendim :)
Panik hocam henüz bizim arabalar burada sergilenecek durumda değil şöyle biraz bakım ondan sonra biz de yaparız artık canavarımızın boy gösterisini :)

Çevrimdışı efsane

• Profili Görüntüle
  renk olarak olsun  işçilik olsun verılen emekl olarak erşanın selçuk ve cemın arabayı  ayrıca bılgı olarak da selçuk cem  erşan bu olayı çoktannn aşan ısımler olmuş bu sıtede daha bızım makıneler sergıleme açısından ımkansız çook işi  var az çok cem benım aracımı bılır ınş bır ıkı aya kadar toplamaya nıyetım var ( kırmızı ) mk 1 lerde nedense çok hoşuma gıdıyor allah kısmet ederse erşan senın aracın rengını uygulamak ıstıyorum

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
olm dogru duzgun foto cekmedik ki henuz koyem :) atletli pederli istersen olur :D  >:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
 Arkadaşlar sitemizdeki en güzel mk1 ler değil konumuz :) Mk1 inizin en beğendiğiniz pozu.... Mk1 olsun çöpten olsun onların hepsi kardeşler ama yapılmış ama yapılmamış....

İlker senin baba da mk1 sorun olmaz koy gitsin... Zaten korkuyom senin araçtan çıkanları fiat BIS e aktarıyo yakında forumda BIS mk1 görecez :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
haha :) jantlara göz koydu şimdi de :) ats li bis :p

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, az laf çok foto piliiz!! güzel bi başlık olsun isteriiiizzz???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
çekecem ben sana bi foto bugün merak etme :)