Gönderen Konu: samandra nerde  (Okunma sayısı 4031 defa)

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
samandra nerde
« : 09 Şubat 2012, 21:58:42 »
golf1 samandra sı arka koltugun altında 3 vidalı bi saç var onun altında değil mi benim orda hiç birşey yok oraya birşeyler sıkıp kör tapa var hiç kablo falan da gitmiyor

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
Ynt: samandra nerde
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2012, 00:16:50 »
kimse cevap yazmadı hayret ne olduki yanlış birşey mi sordum

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2012, 01:18:00 »
golf1 samandra sı arka koltugun altında 3 vidalı bi saç var onun altında değil mi benim orda hiç birşey yok oraya birşeyler sıkıp kör tapa var hiç kablo falan da gitmiyor

??? orada olması lazımdı ama anlamadım bu işi.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2012, 01:20:34 »
uğur köpüğü kırda bak en güzeli elektrikçine baktır.kablolarda deponun sağ ön tarfından içeri girer ve sola doğru gider yani döşemenin altında kalır.

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2012, 01:51:09 »
köpüğü kırarım da benim arkaya tesisat sol taraftan gidiyor döşenenın altından arka stoplara toplu olarak gidiyor samandra kablosuda onlarla beraber geliyor diye düşündüm ordaki tapa yi hiç anlamadım zaten benim aklıma iptal edilmiş gibi geliyor yani koltuğu çıkarınca oraya gelen kablo yu göremez miyim ben

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2012, 02:06:46 »
bak arka sağ koltuğun ayaklarını koyduğun yerdeki ayak topuklarına gelen yerdeki döşemededir kablo girişi.ordanda sol tarafa gider .

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2012, 02:12:16 »
tamam anladım yarın birde oraya bakayım inşallah orda vardır da onu da faal duruma getiririm. Arka cam rezistanı ve sileceğide yaparsam çok güzel olacak

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2012, 02:14:26 »
çoğu arkadaş depoyu bi doldur belki çalışır diyorlar ama hiç umudum yok çünkü km saatinin arkasına şöyle bi el atıyorum hiç birşey yok 3 tane vida ucu var ya orda sorun var ya diğer tarafta

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2012, 02:34:01 »
depoyu doldurmana gerk yok şamadıranın ordaki kabloları buldunmu iş kolay iki uç olmalı biri şase diğeri saate giden uç bu ucu 5 saniye aralıklarla şaseye değdir bırak tabi kontak açık olacak sonra göstergeye bak kalkarsa ok.

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2012, 02:42:22 »
yarın erkenden kalkıp bakacağım peki saatin arkasında ne olması lazım ben el atınca birşey yok gibi orda kağıt gibi birşey var altında midir en kötü samandra yok diyelim bulabilir miyim parça

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2012, 02:51:43 »
saatin arkasında bir film var elektrik yolları var üstünde saatin sağ altta büyük bir soket vardır orada sorun olabilir şamandıra bulunur satılıyor.kolay gelsin

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2012, 02:56:11 »
teşekkürler tekrar yarın bakayım bi ona göre yazarım iyi geceler sen bu işlerden anlıyorsun belli artık sende uğraştın galiba benim gibi

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2012, 11:15:02 »
evet bugün kalkıp arka koltuğu ve döşemeyi kaldırdım kablo giren lastik conta gibi birşey ve yanında bir vida var ama ikiside boş duruyor kablo falan yok iptal etmişler

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Şubat 2012, 00:52:31 »
aslında depo şamandıra sorunun olmadı aracın yalıtımı yaparken bakmıştım.uzun zaman önce oto elelktrikçide motorcuda  çalıştım bilgi ordan işte. iptal işini tekrar tesisiat çekilip halledilir.