Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: s.a arkadaşlar  (Okunma sayısı 7119 defa)

s.a arkadaşlar
« : 22 Mayıs 2008, 14:21:17 »
ben 1.8 8valf golf mk3 motorunu sordum 1200ytl dediler nasıl sizce fiyat yardımcı olurmusunuz birde ön konsolu degiştirmek istiyorum yardımlarınız bekliyorum buda benim canımın resımleri  http://img152.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img152/6932/1211451077jq9.smil

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: s.a arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2008, 14:24:58 »
a.s aracın üstünde ki çıkarmaları farda ki kırmızlığı alsan kapı altlarında ki seyleri çıkarsan fişek gibi araç olacak mk3 motoru düşünüyorsun o araca sığar mı ki o kadar yerr yok gibi geliyor mk1 de biraz pazarlık yap detaylı iş çünkü aracın herseyi elden geçmesi gerekir kolay gelsin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2008, 14:36:08 »
a.s aracın üstünde ki çıkarmaları farda ki kırmızlığı alsan kapı altlarında ki seyleri çıkarsan fişek gibi araç olacak mk3 motoru düşünüyorsun o araca sığar mı ki o kadar yerr yok gibi geliyor mk1 de biraz pazarlık yap detaylı iş çünkü aracın herseyi elden geçmesi gerekir kolay gelsin

Sende nizam amma yaptın ha .... Koca VR6 sığıyo Mk3 motormu sığmayacak...  Zaten aynı blok şanzuman mk3 1,8 ler cuk diye oturur....    Ben bu aracı ankaraya almaya gitmiştim boru gibi egzost vardı üstünde halada duruyor... Ama motor pertti ve fiyatıda yüksekti...   Fiyatta anlaşsaydık motor sorun olmayacaktı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2008, 14:39:09 »
Aramıza Hoşgeldin....

Bu aracı görunce, İboyu özledim yawww, Telefonla bi arıyım...  ;)

« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2008, 14:49:13 »
sen aracı satmıyormuydun benmi yanlış hatırlıyorum. vazgeçtin herhalde.
evet bencede çok şeyi değiştirmen gerekir 1200 den daha fazla maliyeti çıkar sana

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2008, 14:51:08 »
Sende nizam amma yaptın ha .... Koca VR6 sığıyo Mk3 motormu sığmayacak...  Zaten aynı blok şanzuman mk3 1,8 ler cuk diye oturur....    Ben bu aracı ankaraya almaya gitmiştim boru gibi egzost vardı üstünde halada duruyor... Ama motor pertti ve fiyatıda yüksekti...   Fiyatta anlaşsaydık motor sorun olmayacaktı...

abi ne bileyim benim o kadar yok gibi geldi ne kızıyorsun ki  :p  :D ;)

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2008, 14:51:50 »
Aramıza Hoşgeldin....

Bu aracı görunce, İboyu özledim yawww, Telefonla bi arıyım...  ;)

salı günü beraberdik arabaya bi kaç bişeyler yapacak bakalım aklına griyorum yoksa tokatlayacam >:( :t

Yunus EMRE

« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2008, 18:07:47 »
Yav bu MK1 ler de ne alet?MK3 motoru koyulabileceğini  öğrenmiş olduk.

« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2008, 18:11:11 »
sordum fiyat vermedi gelsin bir şeyler yaparız 1200 den daha uyguna veririm  elimde çok motor var pazarlığını ona gore yaparız dedi. gelmeden önce haber verirsen adresi veririm.
pazarlık telefonda olmuyor yüz yüze daha iyi olur

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2008, 18:27:08 »
Tüm modellerin önden çekişli olmak sureti ile takılıyor ifak tefek değişiklikler ile.... VW geriye uyumluluk felsefesi kullanıyor....  GolfIV ün 1,6 SR motoru bile şanzumanı ile cuk diye oturuyor mesala... Bide yağ yakmasa 90bin den sonra...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2008, 18:44:27 »
yağ yakma kullanımla alakalı bence.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2008, 19:35:13 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #11 : 22 Mayıs 2008, 18:51:21 »
sordum fiyat vermedi gelsin bir şeyler yaparız 1200 den daha uyguna veririm  elimde çok motor var pazarlığını ona gore yaparız dedi. gelmeden önce haber verirsen adresi veririm.
pazarlık telefonda olmuyor yüz yüze daha iyi olur

neresi burası ?

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2008, 23:40:16 »

« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2008, 09:07:23 »
neresi burası ?
çakırlar  :) yıldız sanayii