Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo spor suspansıyonları mk1 oluyormus  (Okunma sayısı 6083 defa)

polo spor suspansıyonları mk1 oluyormus
« : 04 Kasım 2007, 00:36:14 »
arkadaslar bugun ebayda gezerken golf yay ve amortısorlerıne bakıyordumkı bırsey gozume carptı golf 1 yayları ve amortısorlerının altına sunu eklemısler

golf 1
golf 1 cabrio
jetta 1
polo 6n

bu adamların yazdıklarına bakılırsa polo 6n suspansıyonları mk1 lere uyuyor uyuyorsa kullanabılırmıyız acaba sızın dusuncelerınızı beklıyorum polocular ozellıkle spor suspansıyonlular ve mk 1 cıler neler dıyorsunuz neler dusunuyorsunuz acaba

VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: polo spor suspansıyonları mk1 oluyormus
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2007, 01:15:59 »
bu tarz bi bilgi bnmde aklımda kalmış bir yerlerde bende gördüm sanırım buna benzer bir durum...yalnız bnm aklımda kalan arkalar içindi :)

« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2007, 20:38:28 »
Eğer öyle birşey oluyorsa iyi. Sonuçta alternatiflerimiz çoğalıyor, fena mı  :)

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2007, 11:46:35 »
ne kadar çeşit çook olursa oo kadar ii olur parça sıkıntımız ortadan kalkar
GOLF
   LİFE

« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2007, 13:00:26 »
mk1 poloya gore hafiftir sanırım bu yuzden yere basma konusunda sıkıntı olabilir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2007, 14:49:31 »
mk1 poloya gore hafiftir sanırım bu yuzden yere basma konusunda sıkıntı olabilir
tam tersine olumlu olur,ağır araca hafif aracın süspansiyonu uygulanırsa yumuşak suanki konuda olduğu gibi ağır aracın süspansiyonu hafif araca uygulanırsa sert olur..tabi bu fikir 2tonluk aracın süspansiyon sistemini 850 kglik bi araca takmak mantıklı olur tarzında anlamayın :)

« Yanıtla #6 : 05 Kasım 2007, 15:22:02 »
ben aldım arkadaslar sahibinden.com da biri satıyordu 220 ytl spor yay takımı POLO 6N2 modeli icin yaptıgım ıstanbulda tuningci arkadaslarla telefonla aradım ve uygulanıyormus dedıler bende aldım suanda yarın kargolanacak carsamba elıme gelır denıcez gorcez bakalım olucakmı eger olmazsa cocuk gerı alma garantısı verdı o yuzden rahatlıkla aldım

eger olursa boyle bırsey emınımkı mk1 hosuna gıder spor yay almak ısteyenlere hem cozum bulmus olurum dıye dusundum ınsallah sorunsuz calısır olurda

not: mk2 lerde yay kafalıkları polo yayları ııcın kucuk geldıgınden uygulanmıyormus buda bır gercek bılgınız olsun
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2007, 23:16:07 Gönderen: semihyalin »
VW GOLF R 32

« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2007, 23:59:12 »
arkadaslar aldım bugun taktık ama oldu desem yalan olmadı desem yalan olur

arkadaslar polo 6n spor yay takımı önler oluyor arkalar kısa gelıyor ve yayın ustu uymuyor kesmenız gereklı zaten kısa kestınmı ıyıce kısalcak aslında yayı sıkıstıracak aparat kullanılabılınır tornacıya yapılır ama ne gerek var dıye dusundum arabaya takmadım tekrar gerı verdım

alıcak kullanacak arkadasların bılgısıne
VW GOLF R 32

« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2007, 10:04:35 »
arkadaslar aldım bugun taktık ama oldu desem yalan olmadı desem yalan olur

arkadaslar polo 6n spor yay takımı önler oluyor arkalar kısa gelıyor ve yayın ustu uymuyor kesmenız gereklı zaten kısa kestınmı ıyıce kısalcak aslında yayı sıkıstıracak aparat kullanılabılınır tornacıya yapılır ama ne gerek var dıye dusundum arabaya takmadım tekrar gerı verdım

;D ;D ;D

alıcak kullanacak arkadasların bılgısıne
;D
1982 golf gti limited
1988 golf gti 16v
1990 golf gti 16v 1996 golf cl   8v 1997 golf gti limited edition 1998 golf sport 2000 golf gti exclusive

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2007, 12:45:21 »
golf1 e uyup uymaması ile ilgili bir bilgim yok
ama 6n ile 6n2 nin yayları ve amortisörleri birbirinden farklıdır
o yüzden sen 6n2 aldığın için uymamış olabilir
6n almış olsaydın belki uyucaktı
6n2 nin yayının 6n le farkı son kıvrımıdır
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2008, 00:16:51 »
bide arkadaşlar helezyon yaylarıyla iş bitmiyor?? amartisör olayını çözmemiz gerekiyor :tamamdir çünkü yoldaki çukurların vuruntusunu amartisör üstlenir :t amartisörün görevi bu :sevgi: :sevgi: :sevgi: