Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Parklar Şase Yapıyor ! ! !  (Okunma sayısı 5106 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Parklar Şase Yapıyor ! ! !
« : 15 Ekim 2008, 09:15:42 »
 ??? Herkese slm arabamın ön parkları yeşil arka parklarıda ledlydi siteye yazdım herkes beyaz tak dedi aldım beyazları taktım ama parklar açıkken dörtlü çakarları yaktığımda şase yapıyor önde hiç bi değişme olmuyor arkada saol tarafın sınyal kısmı yerıne parkkısmı yanıp sönüyor aranızda çözüm bulabilecek olan varsa yazsın  cevapşar için saolun :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Ynt: Parklar Şase Yapıyor ! ! !
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2008, 10:43:00 »
görmeden hiç bir şey söylenemez kanısındayım.
yada sol arka tarafın kablolarında sorun olabilir diye düşünüyorum, kablolar birbirine temas ediyor olabilir! yada sinyal le parkları ters bağladın ama sorunun bence tam orası gibi.
kabloları kontrol et derim.

« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2008, 17:08:18 »
İyi bi elektrikçiye gidersen çözerler, röle möle takıyolar.

« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2008, 18:51:06 »
bencede iyi bir elektirikçi . elektrik işii ile bilincsiz oynamanın faturası agır olur  :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2008, 19:02:43 »
Sol park ampul ün şase yi sinyal den alıyor o yüzden sinyalle birlikte yanıyor yada tam tersi... Yani ya park yada sinyal ampul ün şase almıyor.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2008, 19:14:48 »
benim jetta da aynı sorun vardı ampullerin takıldığı kutuyu fren hidroliği ile temizledim problem çözüldü. aman dikkat yaparsan hidroliği fazla tutma hemen yıkayıp fırçala.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2008, 19:28:04 »
Elektrik sistemi birbiri ile çok bağlantılı mesala şuan benim sgorta kutusundan sol sinyal şase alamıyor... 4 lüye bastığım zaman Benzin pompası devreye giriyor kontak kapalı iken desem nasıl komedi demi :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2008, 19:55:34 »
Araçlarda şase tam alamayınca iki lambayı birden yakmaz hangisi daha fazla şase alırsa o lamba yanar.
Şase bağlantıları sudan tozdan etkilenebiliyor,lambaların kontrolu sırasında bütün lambaları yakıp öyle kontrol edip ve şase yerlerini temizlettirin