Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Panjur Çitaları lazım  (Okunma sayısı 11323 defa)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Panjur Çitaları lazım
« : 06 Temmuz 2007, 12:11:42 »
Merhaba arkadaşlar bu golf 1 lerin ön panjurundaki nikel çitalar lazım bana bunları tr de bulma şansımız varmı acaba...

Shot at 2007-07-06

Ynt: Panjur Çitaları lazım
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2007, 12:18:57 »
bulmak biraz zor olabilir ama kendin yapabilirsin....biraz fitil,biraz nikelaj folyo,bi de yapıştırıcı...kırmızısını isteseydin burda hurdacıda var hatırlıorum...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2007, 12:23:55 »
sıfır parca satan bnm girip çıktığım hiç bir yerde gözüme çarpmadı b.ihtimalle zor olur bulması başka uygulamalar yapılabilir...

« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2007, 12:38:44 »
Bulabilirsen de haber ver bize  ;)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2007, 13:14:43 »
bulmak biraz zor olabilir ama kendin yapabilirsin....biraz fitil,biraz nikelaj folyo,bi de yapıştırıcı...kırmızısını isteseydin burda hurdacıda var hatırlıorum...

Kırmızısıda olur yeterki orjinal çitası olsun nikel attırım ben ona... Nasıl alabiliriz o çitaları bana yardımcı olurmusun.. Bu arada yavaş yavaş nikelleniyor araba resimdeki tamponlar sıfır şekilde tanesi 75 ytl den alındı ve takıldı sıra dikiz aynaları, panjur çitaları ve cam fitilleri kaldı.. 
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2007, 13:17:20 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2007, 13:32:24 »
tamponları pahalı almışsın 45 ytl aksarayda tanesi..valla ya esinde ya burcanda bir yerde gördüm kırmızısını ama inan hatırlamıyorum nerdeydi..cıtaların geçtiği yerleri boya nikel boya ile istersen...aynaların tanesi 50 ytl denk geldi sormuştum cam fitilleri çok zor bulunuyor o aşamaya gelince yazarsın sölerim...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2007, 13:38:16 »
Boyamak yada üstüne abidik gubudik işlemler yapmak kolay iş ama genede yukardaki resimdeki gibi orjinal görüntüsüne ulaşmıyor. Ve yapmışken herşeyin orjinal bi şekilde olmasını istiyorum...  75 YTL SIFIR Ambalajında orijinan VW damgalı ve bayada kalın tamponlar...45 ytl ye dediklerin nasıl ve daha önce neden yazmadın millet bitarafını yırttı forumda tamponlar için :D  Ben istanbulda değilim balıkesir erdekte oralara pek gitme şansım yok bana yardımcı olursanız sevinirim citalar konusunda..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2007, 13:46:30 »
valla ben antalyaya döndüm istanbulda olsa yardımcı olurdum en azından bulunabilecek yerlerin yakınından geçerken girer bakardım...dediğin gibi orjinal her zaman iidir ama çok istediğin bir şey varsa mecburen kendin yapacaksın orjinali kdr ii olmasada...tamponlar semih zamanında konuşuldu bense 25 gün evvel felan buldum...gerçi kenar plastikleri yok amcam buluruz felan dedi ama...bence en güzeli büyük bir reklamcıya gidip 0.4 mm krom plaka al ihtiyacın kadar kendin yapmaya çalış sonrada krom parlatıcıyla ayenen böle parlat...bnm bildiğim yer yok malesef bu seritleri satan...

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2007, 13:59:27 »
aksesuarcılarda satılan nikelaj bantlar var.
orjinali gibi olmasada yakın bir görüntü elde edilebilir.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2007, 14:28:34 »
Uleyn leynnnn kızdırmayın beni ben fanatik golf 1 ciyim sölemeyin bana böle şeyler.... :)  ŞAKA bitarafa elimden geldiğince orjinal malzemeleri toplamaya çalışıyorum arkadaşlar tr de bulamassam Ebaydan komple panjurla birlikte 40-50€ ya alıcam artık ama tr de varsa beklemim fazla diyom :)

Amacım bole bi çıtır haline getirmek :D

Shot with DiMAGE Z1 at 2007-07-06
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2007, 14:33:29 Gönderen: warlock »

« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2007, 14:35:52 »
senin yer neresiydi?ben ankarada yımda...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2007, 14:37:01 »
senin yer neresiydi?ben ankarada yımda...

BEn balıkesir erdek teyim dostum... İstersen MSN e kaydet beni [email protected] .... Aha msn adresinide verdik reklam olduk eyvah...  Ha bu arada sonunda araba kaportaya giriyor Renk konusunda çok kararsızım Siyah ta Parlakmı mat mı yoksa metalik gri mi yapsam onun içinde bi help me please.... 
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2007, 14:40:00 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2007, 14:50:10 »
siyah araba başa bela kir çizik gösterir çok ii bakmazsan tabi....mat siyahıda çok ii bir ustaya yaptırman lazım hatayı çok net yansıtır...diğer yandan yazın daha sıcak bi araban olur:)ben gri derim...

« Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2007, 14:52:33 »
hmmmm benim burda bakmam lazım ama sana nası ulaştıracaz varsa.....