Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Nekadar Güvenli...  (Okunma sayısı 6240 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Nekadar Güvenli...
« : 15 Temmuz 2008, 21:05:11 »
Nekadar Güvenli...

İlanları dolaşırken gözüme çarptı... Mk1 için kalbur üstü yapılmış Kule gergileri gördüm.... İnşaat demirini kıvırıp ucunada kalın saç tan kalıplayıp montaj yeri yapılmış....

Benim bildiğim kadarı ile Esneme payı olması gerektiği yoksa hafif esnemelerde kulelere daha çok zararı olaması gerekiyor.... Satan kişiye özel mesaj bile attım aldığım cevapta aynen şöle ( kendi bilgini kendine sakla ).. :D

http://www.sahibinden.com/indirim_golf_mk1_kule_gergisiWQQaXQQ6907643WQQpXQQdisplayitem
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: Nekadar Güvenli...
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2008, 21:23:40 »
satıcı bizim eskı uyelerdendi yalnış hatırlamıyorsam.
üyelıkten atıldımı ne oldu. nosman bilgi verir.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2008, 21:31:38 »
Gerek yok kuleye falan, getir iki okuyup üfleyim. Performans artışına sen de inanamıyacaksın. Virajlardaki akılalmaz yol tutuşu da cabası.

Atıf abi bilir.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2008, 21:49:52 »
heee  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2008, 21:52:03 »
Kürşad abi satıo bunları  :D  :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2008, 22:16:57 »
kule gergiisi ne ola ?

« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2008, 22:25:03 »
Kuleyi geren aygıta kule gergisi denir  :D  :D  :D

« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2008, 22:48:55 »
çok şaşırdım doğrusu.100 ytl :D :D

« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2008, 22:55:08 »
Harbi Osman Abi'nin nefesi çok kuvvetliymiş ya.
Namı buralara kadar geldi üfürükcü osmanmış lakabıı zaten  :D

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2008, 23:02:11 »
Gerek yok kuleye falan, getir iki okuyup üfleyim. Performans artışına sen de inanamıyacaksın. Virajlardaki akılalmaz yol tutuşu da cabası.

Atıf abi bilir.

alemsin osman  ;D :D
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2008, 23:08:56 »
ticarettir ne yapalım arkadaşlar ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #11 : 16 Temmuz 2008, 12:43:42 »
Cevap yazmış ama buraya yazmaya terbiyem müsade etmiyor....   Ticaret yaparsın ama herşeyin bir usulü vardır...

Ben kurşad oto ya bu argo hiçbir şey yazmama rağmen kendilerinin terbiye eğitimi çok geri imiş... Nediyeyim hayatında başarılar... 

Zaten TR müşterilerin ne geliyorsa satıcılar yüzünden geliyor başına...  2 demir kıvır kule gergisi diye 10 liralık demiri 100 liraya sat... Cahil insanlarımızda buna inansın....

Ben kendisi hakkında sahibinden.com a ve avukatlarıma durumu ilettim.. En yakın zamanda Hakaretten ve sahte üründen dolayı Tüketici hakları ile birlikte kendisinie Manevi tazminat davası açılıyor....  Artık o demirler nereye girip esner kendisi düşünsün...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2008, 12:56:00 »
bırakın çoluk çocukla uğraşmayı arkadaşlar :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2008, 13:04:51 »
kule gergiisi ne ola ?

Amortisör kulelerini gerip sabitleyerek aracın virajlarda daha iyi tutunmasını sağlayan zamazingo :)

Ya bana çok tel maşa geldi bu gergiler... Golfün arkasını sağlam savursan sanki yamulacakmış gibi, demiri çok zayıf görünüyor. Zaten terbiyeden nasibini almamış biriyse alışveriş yapılmaz onunla :)