Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Nasıl bir uygulama :) ?  (Okunma sayısı 8932 defa)

Nasıl bir uygulama :) ?
« : 10 Ocak 2008, 17:29:25 »

;) Arkadaslarım abilerim  kardeslerim kader dostlarım  :) vayyy bi konusmacı gibiimm oldugu heee .... Neyse konuya gelelim .. bu resimde gördügünüz aracın kaput üzerindeki maskeyi uygulamalı olarak denesek ne dersiniz nasıl olur ? denemeyi düsünüyorum da  :sevgi: şimdiden olumlu yada olumsuz kararlarınız için teşekkür ederim dostlarr..... :saygılar

Ynt: Nasıl bir uygulama :) ?
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2008, 17:33:02 »
Maske güzelde tampondaki sinyalleri uygulamayalım lutfen...  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2008, 17:45:13 »
yok canım :D sadece maske sinyal yokk yawww  ;D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2008, 17:58:29 »
kullanacağın deri yada vinneksi kaliteli seçmelisin yada dandik olacaksa alt kısmını pudralamalısın dönem dönem çıkarıp yoksa aracının boyasında özellikle yazın izler görürsün

« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2008, 18:06:19 »
vinneksten ziyade kesinlikle esnek bi deri olacak zaten babam 40 senedir modelistlik yapar ayakkabı sektöründe. o konuda secimin iyi olacagına kesin gözüyle bakıyorum benim arabamın torpidosunuda babacım kaplamıstı .. :sevgi: :sevgi:

« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2008, 21:06:34 »
yalçıncığım güzel dedinde babana söylesek acaba bizim  mk1 ler için yaparmı? :saygılar

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2008, 21:10:06 »
Torpidonun kaplanmış resmini görmemiz mümkünmü acaba?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2008, 21:24:41 »
Maske biraz doğan serçe havası verir, maske yerine güvenlik cam filmi uygulat tampona :D :tamamdir

« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2008, 21:44:12 »
Torpidonun kaplanmış resmini görmemiz mümkünmü acaba?

+1  :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2008, 22:14:44 »
vinneksten ziyade kesinlikle esnek bi deri olacak zaten babam 40 senedir modelistlik yapar ayakkabı sektöründe. o konuda secimin iyi olacagına kesin gözüyle bakıyorum benim arabamın torpidosunuda babacım kaplamıstı .. :sevgi: :sevgi:
fazla esnek olmamalı yoksa yazın bollaşır ve görüntü bozukluğu yaratır.tr.sitelerinden birisinde bu satılık 75 ytl civarı bi fiyatı vardı hatta.görünce inanmamıştım.boş bi vakitte bulmaya çalışır linki veririm eğer halen varsa ve uğraşmak zorunda kalmazsınız.mk2 ile karıştırıyor olabilirim o konuda tam net hatırlmıyorum onuda belirteyim.

« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2008, 23:18:22 »
torpidonun resmini bi ara cekerim ...  ;) su an bakımda oldugu için mümkün degil

« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2008, 23:20:57 »
heheheheee refikçigim (hallederizzz sevket)  en son torpidoyu kaplattıgımda baya bi isyan etmisti  :) bir daha ugrasmam falan diyordu .... bilmiyorum ama yinede bi sorarım ... malzeme konusuna gelince baba bu konuda üstad bizden daha iyi bilir hangi malzemenin kullanılacagını sormam gerek ... ;)

« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2008, 23:22:34 »
Resim ortada sahin ve dogan havası verebilirmi acaba zannetmiyorum ama  ;) olabilirde aracın rengi beyaz tahminim daha iyi acabilir nedersiniz ?dostlar  :sevgi:

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2008, 23:24:16 »
bende düşünüyordum yalcın öle birşey yapmayı sen yap bakalım nasıl olacak bizde fikir edinelim görsellik olsun ;)