Gönderen Konu: Müşür Fişleri lazım...  (Okunma sayısı 3460 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Müşür Fişleri lazım...
« : 07 Mayıs 2009, 16:25:24 »
 Slm arkadaşlar bana bizim araçların motorundaki müşürlerin fişlerinden 4 Adet lazım.....  Bandırmaya sorma fırsatım olmadı ama tahminimce yoktur....

Resimde işaretlediğim Fişlerden...

Buna benziyolar
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Müşür Fişleri lazım...
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2009, 16:45:00 »
geçen bu mercedes otobuslerin parçasına benzeyor dediğimiz fişler değil mi bunlar?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2009, 16:52:16 »
Evt kadir söylemişti istanbulda... Aklımıza gelmedi aksarayda sormak..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2009, 17:09:42 »
tüh :(

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2009, 17:13:00 »
Msn de neden yoksun burdanmı chat yapçaz ilker.. :D

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2009, 17:43:40 »
aksarayan gittiğim zaman bakarım ben ersan abi dün acsaydın konuyu aksaraydaydım..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2009, 09:40:26 »
 Bunlar LPG sistemlerdede varmış Dün sanayide baya dolaştık bizim LPG cilerde yoktu bitek yerde var dendi çıkması oda işleri yoğun bakamadı... 

Sonra Mercedes, Bmw, Polo 6N lerin kaputlarını açtık baktık aynı fişler bu araçlardada var ama gel görki bizim parçacılarda yok bunlar...

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2009, 20:00:04 »
geçen bu mercedes otobuslerin parçasına benzeyor dediğimiz fişler değil mi bunlar?
evet mersedes ötobüs sinyal fişleri .bende yapıtım harika oldu ama dibindeki lastklarini bulamadım
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V