Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: motorin?  (Okunma sayısı 15683 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: motorin?
« Yanıtla #28 : 10 Ocak 2013, 11:30:33 »
erşan abin 50km yakınındaki adamın yanına gelemiyor üşeniyor oraya nasıl gelcek :)

olm sen zırt pırt geliyon zaten ne gerek var devamlı birbirimizi görmeye :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #29 : 10 Ocak 2013, 13:13:13 »
olm sen zırt pırt geliyon zaten ne gerek var devamlı birbirimizi görmeye :D :D :D
lan kaç aydır gelmedik :)

« Yanıtla #30 : 10 Ocak 2013, 16:08:08 »
:) :) :) :) :)
golftug.blogspot.com.tr

« Yanıtla #31 : 10 Ocak 2013, 17:03:20 »
deneyelim...

hadi gelmiyon mu bu yana seni bi t3 le gezdireyim :)

sen gelemezsen zati ben önümüzdeki hafta değil, ondan sonraki hafta orda olcam artık sırayla yapışıcam yakanıza :)
Ne demek İlker, biz gelemedik sen gel bari. Bu arada t3 le gezme fikri de kullağa hoş geliyor hani :) İlker aslında çoktan gelirdim ama gelmişken benim arabayı da görün istedim. Ama bir türlü olmadı. Yine de dur bakalım, t3 ha hımmmm ???

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #32 : 10 Ocak 2013, 21:55:16 »
hadi o zaman bi buluşma ayarlayalım. ailecek cümbür cemaat gelelim biz de buradan. yakındakileri de çağırırız. (doktor ilk aklıma gelen mesela)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #33 : 10 Ocak 2013, 22:12:43 »
hadi o zaman bi buluşma ayarlayalım. ailecek cümbür cemaat gelelim biz de buradan. yakındakileri de çağırırız. (doktor ilk aklıma gelen mesela)
valla dokturun anca kapıya gidince olur :) başka türlü katılmaz bişiye :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #34 : 10 Ocak 2013, 22:46:19 »
niye baa? salihliye araba bakmaya gidiyor ama? hem de çayımı çorbamı içmeden?  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #35 : 10 Ocak 2013, 23:07:20 »
Kulaklarımı çınlatıp durmayın yahu :D :D  Arkadaşlar ben bayadır sağlık sorunları yaşıyorum o yüzden biyerlere gidip gelmek bana işkenceden başka bişey değil o yüzden iyileşene kadar evden pek dışarı çıkamıyorum. 1 gün uzun yola gideyim 2-3 gün eklemlerim mahfoluyor. İltihaplı romatizma denilen lanet bişey var üstümde ne geçiyor ne öldürüyor.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #36 : 11 Ocak 2013, 13:46:36 »
Kulaklarımı çınlatıp durmayın yahu :D :D  Arkadaşlar ben bayadır sağlık sorunları yaşıyorum o yüzden biyerlere gidip gelmek bana işkenceden başka bişey değil o yüzden iyileşene kadar evden pek dışarı çıkamıyorum. 1 gün uzun yola gideyim 2-3 gün eklemlerim mahfoluyor. İltihaplı romatizma denilen lanet bişey var üstümde ne geçiyor ne öldürüyor.
Çok geçmiş olsun Erşan Hocam. Sen dikkat et kendine, elbet biz bir ara görmeye geliriz seni.