Gönderen Konu: MK1'den anlayan tamirci bilen varmi ?  (Okunma sayısı 6989 defa)

Çevrimdışı DeviL_MusTy

• Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir :)
    • Profili Görüntüle
MK1'den anlayan tamirci bilen varmi ?
« : 11 Eylül 2007, 17:01:33 »
merhaba arkadaşlar mk1'den anlayan bildiğiniz güsel ustalar varmi ? avrupa yakasında başakşehirde oturuyorum buralara yakın olursa daha iyi olur benim aracı götürüp baktırmak istiyorum..şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1'den anlayan tamirci bilen varmi ?
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2007, 17:05:34 »

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2007, 17:11:59 »
Motorda herhangi bir işlem yaptırmadığın sürece, sadece baktırmak için gideceksen, aracı herhangi bir yere de götürebilirsin. Yardımcı olacaklardır diye tahmin ediyorum.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2007, 17:15:40 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı DeviL_MusTy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2007, 17:38:59 »
motora ufak bi bakım gerekebilir...bi kaç yere gittim ve anlayamadılar ve vw servisiydi...ve size söyle bi sorum olucak arkadaşlar mercedes sistemi varmış benim arabada ne demek istediler sizce? bakıma götürdüğümde vw servisi yapamadı yandakı mercedes servisinden bi usta geldi o yaptı ????

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2007, 18:03:16 »
Mercedes sistemi derken, neyi kastetmiş olabilir acaba?

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2007, 18:44:01 »
Çok garip o sakın Bosh sistemi olmasın başından savmak içinde öğle demiştir...  Gidipte mecedesin bi parçasını takıcaklarını sanmıyorum mekanik yada ateşlemeye.. Sen bi motor fotosu çekip koysana bide motorun seri no sunu..

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2007, 19:17:44 »
Çok garip o sakın Bosh sistemi olmasın başından savmak içinde öğle demiştir... 

evet onu kastetmiştir büyük ihtimal
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı DeviL_MusTy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2007, 20:41:36 »
kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem motordanda o kadar iyi anlamam ama servisin bana söylediğini aktarıyorum size ve arkadaşlar kusura bakmayın buraya nasıl resim konuluyo bilmiyorum o kadar uğraştım yapamadım ama sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası bu linkte motorun bi resmi var umarım forum için yasak bişey yapmıyorumdur...bilgileriniz için ve yardımlarınız için tşk.... :tamamdir

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2007, 23:10:12 »
Resimlerde Golfün kendi motoru gözüküyor ve ben mersedesle alakalı hiçbişey göremedim...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2007, 23:13:46 »
bizim araçlarda bulunan k-jet siteminim birebir aynısı model olarak tam bilmiyorum fakat bazı eski mercedeslerdede var ustan bunu sölemeye çalışmıştır sende pek anlamadığın için kafan iice karışmıştır... ;)

Çevrimdışı DeviL_MusTy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2007, 09:40:04 »
o kadar anlamam motordan, zaten gittiğim yerde tavsiye üzerine gittiğim bir yerdi ama tatminde olmadım:)

Çevrimdışı renum

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2008, 02:58:17 »
slm benım arabamın motoru komple bıtık ama benım tanıdıgım bı usta var helal olsun o adama olu motoru canlandırır benım motor yag devırdayımı bıle yapmıyodu ust kapaktan yag atıyodu ona bıle cozum bulmustu motorun altına bı boru koydu kapaktan atan yagı ordan attırdı pek devırdayım olmadı ama haftada 2 lıtre yag koymam gerekıyodu gercı neyse benım motor artık omrunu tamamladı enson rektefıyeye sokcaktım uyelıgım sılınmıs galıba yıne kayıt yaptım formlarda yazmıstım zaten suan arabanın motoru hıc donmuyo  ;D ben ona bıraktım motoru rektefıye edıcek bırazda modifiye yukseltcek bakalım ama ısının erbabı bende halkalıdayım yakınız ıstersen bı gosterelım

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2008, 08:32:18 »
bizim araçlarda bulunan k-jet siteminim birebir aynısı model olarak tam bilmiyorum fakat bazı eski mercedeslerdede var ustan bunu sölemeye çalışmıştır sende pek anlamadığın için kafan iice karışmıştır... ;)

+842 ;)

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2008, 21:04:00 »
slm musti bu tarafta olsaydın bakardım :) ama sen genede yaptıramassan artık kısmet olursa bide ben bakarım ona göre çözeriz  :tamamdir yalçının arabadada sorun vardı oda G.osman paşada oturuyor bıraktı aracını bende yaptım!! :sevgi: