Gönderen Konu: MK1 Westmoreland panjur !!! içeride!!!  (Okunma sayısı 2868 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
MK1 Westmoreland panjur !!! içeride!!!
« : 17 Temmuz 2012, 00:24:22 »
bu gece aracım için malzeme bakınırken mk1 için westy panjuru gördüm bi sitede, mk1 i olan arkadaşlar, westmoreland kare tip panjura sahip olmak isteyenler, aşağıdaki sitede parts for sale kısmında var. fiyat biraz tuzlu gerçi ve buraya gönderir mi bilmem. ilgilenenler olursa incelesinler :

cult-classic.com

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
Ynt: MK1 Westmoreland panjur !!! içeride!!!
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2012, 02:37:02 »
biz burda çözdük o işide. birebir replikasını yapıyoruz  :) maliyetde çok düşük  :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2012, 02:33:00 »
dostum ozaman bizim bu normal logolu panjurun armasını iptal edip onu logosuza çevirsenize :D orjinal ve logosuz güzel olur  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2012, 03:19:44 »
dostum ozaman bizim bu normal logolu panjurun armasını iptal edip onu logosuza çevirsenize :D orjinal ve logosuz güzel olur  :tamamdir
bizim normal panjur? mk2 mi mk2 mi? mk1 de logoyu çıkarınca dümdüz oluyor zaten ha yok illa o boşluk olmayacak orjinal gibi olacak dümdüz diyen varsa 100 tl ye orj panjuru logosuz a çevirip gönderirim (sıfır)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2012, 04:08:50 »
yok tek farlıların ortasında yuvarlak bir delik var :Dkomple düz olsun orta panjur diyorum :D yada benim ön panelin uzunluğuna göre komple tek parça haline getirip logoyu iptal de edebiliriz benim arabanın işlerini halledeeyim seninle bu konu hakkında konuşalım arkadaşım kafamda bayağıdır var çünki maddeye dökmek lazım :D  :tamamdir

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2012, 04:11:08 »
yok tek farlıların ortasında yuvarlak bir delik var :Dkomple düz olsun orta panjur diyorum :D yada benim ön panelin uzunluğuna göre komple tek parça haline getirip logoyu iptal de edebiliriz benim arabanın işlerini halledeeyim seninle bu konu hakkında konuşalım arkadaşım kafamda bayağıdır var çünki maddeye dökmek lazım :D  :tamamdir
boşluk dediğim yuvarlak delikti zaten.istediğini anladım istediğin zaman yaparız sorun yok  ;)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2012, 04:13:03 »
Süper oldu bu haber teşekkürler  :tamamdir :sevgi: