Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK1  (Okunma sayısı 9031 defa)

MK1
« : 14 Şubat 2008, 16:04:32 »
Herkese Merhaba
Yeni üyeyim. Gençlik Sevdam olan MK1 lerden birine kavuşmak istiyorum..
Siteyi incelediğim kadarıyla, yeni üye olan veya yeni MK1 alan arkadaşlara çok yardımcı oluyorsunuz.
Benim sizlerden ricam, bir anda sorunlar içinde kalmayacağım türden mümkün olduğunca temiz bir MK1 alabilmek, diesel de olabilir, otomatik de veya benzinli...
Bu konuda bildiğiniz, incelediğiniz araçlar varmı veya ne tavsiye edersiniz.
Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı corrado

• amca
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: MK1
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2008, 16:28:03 »
Baya el değiştirdi bu araç sanırım, hep farklı resimlerle satılık ilanlarını görüyorum bu plakanın.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı tunci

• rabit 1982 gti satılık klıma, power,otosanzman
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2008, 19:54:54 »
ama bu araba rabbit değildir.İsterseniz size gerçek rabbitin fotoğraflarını yollayayım rabbit bende var

« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2008, 20:10:11 »
araç yeşilköy gümrüğündemiydi ?
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2008, 21:11:09 »
GTI sanırım ve bizim araçların K-Jetronik ini her usta kurcaladımı çok fena yakar ama iyi kaçmaz... Eğer devamlı el değiştiriyorsa bana kalırsa enjeksiyon sisteminde sorun olabilir....  98 gümrük çıkışlı denmiş gümrükte nekadar yatmış acaba bunu bilmek lazım...  Resimler küçük olduğu için çok güzel duruyor acaba ayrıntıda nasıldır....   

Mesala bana satılmadan önce netten görüşmelerde gösterilen hali bu..

Almaya gittiğimde elime geçen hali bu...

Büyük emekler ve masraftan sonra en son hali bu....

Demek istediğim TR de babana bile güvenmeyeceksin... Ve biraz yaşı varsa bir aracın çok dikkatli olacaksın azını açıp bakmayacaksın....  Ve dikkatli ol temiz araç bulmak seni hakkaten çok yoracaktır burası TR....

« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2008, 21:20:54 »
ersan abi aynen dediğin gibi :saygılar :saygılar

« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2008, 22:20:19 »
Merhaba arkadaşlar
İlk önce ilginize teşekkür ederim.
gelen cevaplardan anladığım, iyice incelemek lazım galiba.
o yüzden çalışmaya devam
saygılar

« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2008, 22:26:35 »
o yüzden çalışmaya devam
saygılar

Aynen devam, durmak yok.  :tamamdir

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2008, 23:34:17 »
Forumda bi arkadaş satıyodu bi cabby acaba omu bu....
golf 1 cabrio
 Bana sorarsan cabby ler tr de az sayıda ve yaşı daha genç olmasından dolayı daha temiz bulunuyor...  Resimlerde gözüken cabby de her açıdan çkilmiş ve karosrde göze batan bir şey yok...  Forumda satan arkadaş daha büyük bir araca ihtiyacı olduğundan satıyordu acaba bu araç omu bi forumu araştır istersen...
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2008, 23:44:42 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2008, 23:54:17 »
Araba.Com - Seçtiğiniz ilan yayından kaldırılmış, süresi dolmuş, ya da ilan mevcut değil.

Bunuda bir gözden geçir baya masraf yapılmış 4-4 lük bir GTı a benziyor araç...

« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2008, 00:07:49 »
merhaba Warlock
yok bu benim yazdığım o araç değil,
dediğiniz gibi sizin cabby daha temiz ama fiyat benim dediğim için bile biraz zorlayacak beni. sizin belirttiğiniz daha yüksek
ilgine teşekkür saygılar

« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2008, 00:20:49 »
 hepinize saygılar sayın teknık arkadas :) eğer cabrio alacaksan 2-3 mılyar fazla vermen gerek sonucta bunlar kupon araba keza golfe bınmek ıstıyorsan ucuz olsun dıye hırpalanmıs araba almanı tavsıye etmem cunku ummadık yerınde sıkıntı cıkartıyor dızellerı dusunuyorsan cok temızını bulman gerek ılla  golf sahıbı olmak ıcın değil temız bı golf almak ıcın arastır derım ben :tamamdir golfe bınmek bı ayrıcalıktır......... :) :) :)