Gönderen Konu: Mk1 ihtiyaç listesi  (Okunma sayısı 4837 defa)

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
Mk1 ihtiyaç listesi
« : 09 Haziran 2009, 15:19:34 »
Merhabalar nereye açacağımı kestiremedim ben de buradan yazayım dedim. Arabamın öncelikli  ihtiyaçları şu şekilde.

1 - Sol ön çamurluk (bulabilirsem çıkma temiz birşeyler arıyorum)
2 - El freni kolu (aslında kol var ama kilitlenmiyor kaldırıp altına taş koyunca duruyor sadece :)
3 - Kapı kilitleri (Kapılar ne yazıkki kilitlenmiyor)
4 - Döşeme... koltuklar çok kötü durumda, yarış tipi, ikinci el veya  uygun fiyatlı sıfır koltuk takımı
5 - Son olarak da iç dış boyasının yapılabileceği Denizli civarında bir yer ve bu işlemin maliyeti,

« Son Düzenleme: 09 Haziran 2009, 15:20:11 Gönderen: Rapunzo »

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mk1 ihtiyaç listesi
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2009, 16:06:31 »
2500 tl koyacaksın cebine  ondan sonra işe başlıyacaksın allah kolaylık versin ama araban yapıldıktan sonra rahat 5 yıl tık demeden binersin

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2009, 19:21:16 »
Merhabalar nereye açacağımı kestiremedim ben de buradan yazayım dedim. Arabamın öncelikli  ihtiyaçları şu şekilde.

1 - Sol ön çamurluk (bulabilirsem çıkma temiz birşeyler arıyorum)
2 - El freni kolu (aslında kol var ama kilitlenmiyor kaldırıp altına taş koyunca duruyor sadece :)
3 - Kapı kilitleri (Kapılar ne yazıkki kilitlenmiyor)
4 - Döşeme... koltuklar çok kötü durumda, yarış tipi, ikinci el veya  uygun fiyatlı sıfır koltuk takımı
5 - Son olarak da iç dış boyasının yapılabileceği Denizli civarında bir yer ve bu işlemin maliyeti,

2 ve 3 bende mevcut oralarda bulamazsan yardımcı olurum koay gelsın şimdiden.. :saygılar :tamamdir

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2009, 11:35:53 »
Hocam özel mesaj attım.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2009, 15:17:42 »
el freni kolu tospalarınkiyle aynı die biliyorum, kilit de esin de vardı, gördümdü ... yanlış görmüş de olabilrim.

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2009, 15:20:37 »
Hmm güzel yav tosbalarınki uyuyorsa ben onları da araştırayım o zaman. Esin (yedek parçacı sanrım) Denizlide mi  ?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2009, 16:01:31 »
yok esin istanbulda.. telefonu bi yerlerde yazıo forumda, parcacılarda mı ne ...

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2009, 13:04:17 »
Çok teşekkürler arkadaşlar. tamam ben paralandığım anda bu işe koyulayım, ayrıca aklıma geldiyçe  yazıyorum da aracın devir göstergesi çalışmıyor kendi başıma yapabileceğim birşey mi acaba?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2009, 13:22:57 »
Devir saati elektronik,, Elektronik bilgin varsa neden olmasın...  En basiti gösterge panelini çıkart ama fişini çıkarma bi ölçü aleti al eline ve 20v a ayarla... Aracı çalıştır ve soketteki 5. uçtan ölçüm yap bak baklım oraya gaza bastıkça değişim gösteren bir voltaj geliyormu... Eğer gelmiyorsa 1. tesisat 2. sigorta vaya bağlantılar 3. distiribitör konnektörü...  Ama sokete gelipte devir çalışmıyor ise göstergenin devre yollarında bir kopukluk yada yanıklık olabilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Rapunzo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Haziran 2009, 12:59:35 »
Geçen gün niyetlendim ama panel sanırım olduğu gibi çıkacak radyo+fanların olduğu kısım dahil. :S Zorladım kırılacak diye korkum bıraktım sonra.

Çevrimdışı deep16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Haziran 2009, 20:23:44 »
aracımın sag arka kapı kirkosu çürümüş içten gecen gün cam içine düştü nerden buluruz bu kırkoyu yada baska hangi araclarınkı olur ?