Gönderen Konu: mk1 icin motor yardımı arkadaslar  (Okunma sayısı 9859 defa)

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
mk1 icin motor yardımı arkadaslar
« : 10 Eylül 2007, 23:14:25 »
arkadaslar sızden aldıgım bazı yorumlar kasısında 5 ılerı sanzıman alacagıma komple sanzımanlı motor alayım dedım ve bugun bursadaydım karakaş hakan abiye gıttım ve uctu hemde ne uctu yapalayamadım :)

1.6 16v
1.6 8v

elındekı 2 motor var ve sanzımanıyla bırlıkte 2.250 ytl ıstedı senın arabanın motorunu ve sanzımanını 400 ytl alırım dedı bende sızden aldıgım yorumlara karsı yuuuuhhh dedım ama yuuhhh sankı

sızden ıstegım bana motor konusunda saglam dusgun calısan masrafsız sanzımanlı komple motor ıstıyorum gerekırse benımkınıde verebılırım alacagım kısıye fıyattan dusulur

fıyatlarınızı ve dusuncelerınızı beklıyorum

TESEKKURLER SAYGILARIMLA
VW GOLF R 32

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
Ynt: mk1 icin motor yardımı arkadaslar
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2007, 23:17:33 »
bırde arkadaslar bursada bır arkadasım var oda bana soyle teklıf sundu bende 18 gti motor ust kapagını senın arabaya takalım ve pıston sılındır herseyı buyutelım genısletelım dedı yapalım guzel bırsey dedı bu konuda sızce olurmu olmazmı neler dusunuyorsunuz tabıkı 5 ilerı sanzımanda takılacak
VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2007, 23:34:10 »
burda 1.8 mk3 motoru var aracı dizele cevirdiler motor boşa çıktı enjeksiyon karbüratör diye geçiyormuş sistemi,1400 istiyorlar motora sanırım 1250 gibi alınır 350-400 gibide şanzıman olsa 1750 ye tmm...ii araştırma yaparsan uygun motor bulursun...senin aracın 1.3müydü?

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2007, 23:38:50 »
1.1 di :(
ya bu arabayı garaja atıcam yada bu sekılde kullanıcam yada YAKICAM dermısım :)
bır daha bedava verseler almam 4 vıtes veya dusuk motor

17 sinde ilk zonguldak olmak kaydıyla
18 karabuk kastamonu sinopa gecıcem oralardakı arkadaslara duyrulur gorusebılırız gunduz yolculugu yapıcam benım arabayla gıdıyorum bılgınıze
VW GOLF R 32

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2007, 23:41:52 »
ya araba aslında ıyı ama ben daha az yakmasını bırazdaha hız yapmasını ıstıyorum bugun bursaya 130 ile 140 hızla gıttım aslında guzel bır hız benım ıcın ama en azında benım sanzımanı degıstırsem bıle olur yanı ıste ne bıleyım darma dumanım sıkıldım yoruldum kosusturmaktan ordan oraya kosturdum motor ıcın bugun bursada ortalama 300 km yaptım vallahi
VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2007, 23:43:05 »
seninn aracın az yaktığı için bizlerden daha kolay stabilirsin ben yerinde olsam 3-5demem satar motora sanzımana felan uğraşmadan temiz bi 1.8 mk1 bulur alırım tekrar...

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2007, 00:04:07 »
Bursada terminal yolu üzerinde bi kaportacı var onda 1,8 dx gti var onunla bi buluş derim ve konuş... Karakaştan okadar paraya alana kadar gider doğuş servislerinden o paraya Golf4 1.6 SRI makina alırsın komple...

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2007, 00:22:17 »
bugun karakasta yer yuzune cıkmamıs bır gti gordum bana satmak ıstıyoru karakas

1988 model mk2 18 gti
arabayı kendı topladı herseyı sıfır ve faal calısıyor full super bır araba
10000 ytl ıstıyor.

izmit draglara gıden varmı aranızda mk1-g60 twinturbolu 280 kadran varmıs bır tane draglara katılan duyan varmı ist den gelmıs
VW GOLF R 32

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2007, 00:23:45 »
bakalım bende satıcam guzel bır mk2 alabılırım tabıkı sıtedekı arkadaslardan yardımla burada cok ıyı arastırmacı ve saglam bılgılerı olan arkadaslarmız var golf serısı ıcın bakalım ne yapıcam suanlık kafam acayıp karıstı :(
VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2007, 00:51:54 »
izmit draglara gıden varmı aranızda mk1-g60 twinturbolu 280 kadran varmıs bır tane draglara katılan duyan varmı ist den gelmıs
Onarım Modu ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2007, 14:44:23 »
bugun karakasta yer yuzune cıkmamıs bır gti gordum bana satmak ıstıyoru karakas

1988 model mk2 18 gti
arabayı kendı topladı herseyı sıfır ve faal calısıyor full super bır araba
10000 ytl ıstıyor.

Evt bende gördüm onu darmadağanken siyah bi Golf üstünde 13" Ats ler vardı ve konsolunu falan değiştiriyolardı...   
Golf 1 e binen Golf 2 ye binmez derim ve golf 2 GTI ler deli yakar onuda söylim..  50km de 6 litre çeker... senin araba ile 6 litre ile 200km yaparsın...

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2007, 14:54:07 »
Ya semih senin arabadan şikayetin nedir onu bi tam yassana....  Sen araba serimi olsun diyosun yoksa Bursada yapılan draglaramı girecen yapıcan araba ile....    Senin aracının daha ekonomik ve daha seri olmasını istiyorsan en kısa yoldan üstüdeki o devasa jant lastikleri at derim arabanı fena olduruyor.   Onları kullanmak için büyük makina lazım....  En azından 14" e düş ve lastiktede 185/60 in bak nasıl rahatlıyacak araban ama dediğim gibi senin arabanın normları aile klası ve hiç bir zaman sana istediğin performansı vermiyecek şanzumanı 5 yapsan bile... Bak ben bu sıralar gelicem bursaya orda buluşalım duyduğuma göre biyerde golf 1 gti hurdaya çıkmış ve bunun üzerinden ben bikaç malzeme alıcam eğer motoru sağlamsa ve iş görcek bişeyse sen el koyarsın...  Arkadaşın söğlediğine göre kasası falan çok temizmiş ve yanlış duymadıysam 1,8 DX aletmiş...  Ama iyi heasp yap GTI makina yolda enaz 180ykrş yakar şehir içinde 300ykrş i bulur yakması ona göre hesapla..
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2007, 14:56:00 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2007, 23:19:41 »
bursaya gelmeden 1veya2 gun oncesı bana haber ver gelırım goruselım senınle 13 jant arıyorum zaten buldummu alıcam benımkılerı verıcem hemen

arabayla hıc bır sorunum yok sadece hanı bebek dogdugunda yurumesını bılmez yavas yavas yurur ve sonra kosmaya baslarya aynı o mısal bende 1.1 motor 4 ileri var eskıden ıyıydı sımdı ıse motor guc serılık az gelıyor yavas yavas hızlanmak ıstıyorum kotu bırsey ıstemıyorum

benım arabayla guzel temiz bir golfle takasa gırebılırım model onemlı degıl temız ve guclu olsun yeterlı

bursada ne bır drag veya tunıng nede hız cetelerıne uyelıgım var nede bulusmalarına gıderım pazargunu bursada draglar vardı gıtmedım ısım olmaz bursadakı bır kac hız delısı kacıklardan ayar oldugum ınsanlar var onların yuzunden takılmıyorum hıc bır yere onlarla karsı karsıya gelırsem kavga cıkacak duramam yerımde ucarım o yuzden kacanın anası aglamazmıs derler
VW GOLF R 32

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2007, 00:36:52 »
şanzıman artı motora 1500 den fazla verme derim...burda vr6 var istersen şanzımanıyla 4liraya alınır.204ps ama.yani eğer istiosan 1.8 8v 1.6 8v sürüyle...fiyatlarıda en fazla mot+şanz. 1000ytl...burda olsan başımla beraber ama uzaktasın...