Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk1 im gitti :(  (Okunma sayısı 8714 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: mk1 im gitti :(
« Yanıtla #14 : 14 Ağustos 2008, 22:28:59 »
ula tospa mı alsak temprayı satınca :D ama bugun feci bi kazık denemesi daha oldu amcaoglundan, gerci bi kısmını atlattık sayılır. gecende patron benim arabayı aldıydı, hararet yapmıs, conta yakmıs, kaldıkları yerde gece bırakmıslar erdek te, sonra aradım onu, dedim aldır arabayı, kurtarıcıyla gece aldırdı, neyse, ptesisden beri beklioz haber gelicek ha bugun bakıcam ha yarın derken bugun aradı.dedi 1500 lira masraf var. oha dedik bende patronda, ki o gece patron orda bi tamirciye baktırmıs. en fazla 300 lira masraf var demiş conta yakmıs filan, bana bugun aradıgında da amcaoglu denen p... 2 piston krıık dedi, bizde pistonu kırık araba hadi calıstı nası yurucek dedik filan telefonda tartısma filan yaptık, ne oldugunu bilmioz 2 pistonu kırmıs.. ya baskasının malzemelri ittirmeye kalkıo bize safız sandı. 1 takım piston bile alsak 700 lira tutuomus, herif bize 1500 lira ittirmeye calıstı, araya baska biri girdi patronun arkadsı, o gece arabayı kontrol eden abi, gitti baktı etti, 2 piston alıcaz, digerleri filan, bi şekilde yaptırcaz 500 e halledicez nasipse, ondan sonra hemen satıcam, benim basıma bela oldu. abi psikolojimi bozdu.bundan sonra akraba mı, aman Allah korusun, geberiom dese bi damla su vermicem o o... na... sinir stres sahbii yaptı beni ya... herif meger bandırmada sanayide tanımayan yokmus onune gelene ittiriyormus bole...

neyse sacma bi yere yazdık ...

« Yanıtla #15 : 14 Ağustos 2008, 22:44:03 »
ilker geçmiş olsun allah hepimizi sağlam insanlarla karşılaştırsın valla ben sırf bu konular yüzünden arabalarımı utana sıkıla mercedes servisi olan bi abi var ona götürüyorum oda sağolsun kırmıyor beni ilgileniyor yoksa ustaların hepsine güven olmuyor

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2008, 10:17:14 »
abi ben biraz safımdır, herkesi kendim gibi saf kalpli temiz insanlar sanarım, onlarda paso bana ittirirler ama, bu adam sokaktaki adam deilki, amcaoglu... insanı akrabasından baskası düdüklemezmişya .. neyse. osman kızacak :)

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2008, 13:44:31 »
hayırlı olsun kardeş bir efsaneden diğerine geçiş yapmışın valla ben cesaret edipde alamıyorum elimdekalır diye

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2008, 14:46:05 »
abi ben biraz safımdır, herkesi kendim gibi saf kalpli temiz insanlar sanarım, onlarda paso bana ittirirler ama, bu adam sokaktaki adam deilki, amcaoglu... insanı akrabasından baskası düdüklemezmişya .. neyse. osman kızacak :)

Benim aracın benzin sistemini katleden ustada o senin akrabanın çırağımış sonradan öğrendim...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2008, 14:55:29 »
sağol ahmet üstteki borbetler ona geçecek zaten ;)
sat bana olmazsa  :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #20 : 15 Ağustos 2008, 16:17:26 »
bu borbetler mk2 ye olur mu ?

« Yanıtla #21 : 15 Ağustos 2008, 16:21:50 »
4*100 se olur galiba.

« Yanıtla #22 : 15 Ağustos 2008, 21:25:41 »
SpAwNXSpideR sağolasın valla korkacak bişey yok her malın bi alıcısı çıkar derler bakalım bunda başıma ne sürprizler gelecek  :o

jantlar 4*100 eğer vosa olmazsa ve aldığım yerdede vos için değişebilecek bi jant yoksa satarım neden olmasın :tamamdir
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2008, 21:27:36 Gönderen: fatih_06 »

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #23 : 16 Ağustos 2008, 12:42:33 »
kardeş şimdi tosbalar bana göre ruhu olan bir araç tabi golflerde ama tosbalar dahaçok özen istiyor be en basitinden malum önümüz kış kalorifer tesisatını hemen bi kontrol ettir biliyosun bunlar suyla çalışmıyor ısınma olayını eksoz boruları hallediyo bi sızıntı felan varsa koku tamamen içeri dolar :D başıma geldide ondan biliyom.
bende şimdi 81 model bi golf almak üzereyim bakalım kısmet ne olacak

« Yanıtla #24 : 16 Ağustos 2008, 18:08:20 »
SpAwNXSpideR valla bencede ruhu var bu aletlerin :D :D

valla içeri fazla ısınmasada olur benim için önemli olan çalışsın yürüsün kendini bana ittirmesin yeter ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #25 : 17 Ağustos 2008, 00:06:54 »
Bakımlı hiçbir araba kendini ittirtmez ama nedense eski VW grubu araçlar fazla bızıklanmaya gelmiyor.. Tıkır tıkır çalışan bi parçasını temizlemeyeceksin bile sonra öksürmeye başlar :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"