Gönderen Konu: mk1 e hellaflush( sticker bomb) uygulansa nasıl olur?  (Okunma sayısı 10909 defa)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
Ynt: mk1 e hellaflush( sticker bomb) uygulansa nasıl olur?
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2011, 01:26:15 »
Benimde hosuma gidiyor hella ama bizim araclara gitmiyor biraz daha basitlestiriyor sanki yanlis anlama bende yaptim :-)  ama disina degil icine linkten bakabilirsin
Desteklenmeyen Tarayıcı | Facebook
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2011, 01:28:13 Gönderen: yusa »

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Temmuz 2011, 10:06:43 »
küçük ve gösterişsiz olanlar aslında güzel bence, mesela karlık, ayna veya tek jant gibi, ama bir kaporta aksamının komple kaplanması biraz görmemiş işi oluyor, ama bence jantların çok güzel, ben beğeniyorum, yusa kardeş/ abi bence senin konsol kaplama çok başarılı ;D ;D :saygılar :saygılar

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 29 Temmuz 2011, 11:02:51 »
buarada hellaflush yerine pas görünümlü folyolar var belki öyle yaparım :) kaputada kendi topladığım gazete küpürlerinden birşey yapmayı düşünüyorum

Bomb değilde bu fikre nokta derim... ;)
Tavana da derme çatma paslı bi bagaj attın mı bakmaya kıyamassın,bambaşka bir havan olur...  :sevgi:
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2011, 11:03:49 Gönderen: betoqu »

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Temmuz 2011, 11:05:11 »
küçük ve gösterişsiz olanlar aslında güzel bence, mesela karlık, ayna veya tek jant gibi, ama bir kaporta aksamının komple kaplanması biraz görmemiş işi oluyor, ama bence jantların çok güzel, ben beğeniyorum, yusa kardeş/ abi bence senin konsol kaplama çok başarılı ;D ;D :saygılar :saygılar

Katılıyorum... +1

Benzin kapağı,varsa arka bgj. rüzgarlığı,marşpiyel gibi...

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 31 Temmuz 2011, 01:06:45 »

Sagol begendiyseniz sorun yok :-)