Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk1 cam kırkoları hakkında yardım  (Okunma sayısı 13083 defa)

mk1 cam kırkoları hakkında yardım
« : 29 Mayıs 2007, 21:19:12 »
arkadaslar mk1 cam kırkolarından aradım bulamadım sızde benım yasadıgım durumu yasadıgınızda ne yaptınız baska arabalarınkı ıle aynımı yada mk2 veya mk3 kıler oluyormu yardım beklıyorum
VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: mk1 cam kırkoları hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2007, 21:24:07 »
bence bozulmuşken elektirikliye cevir eğer cevirirsen istediğin krikoyu kullanabilirsin...bende elektirikli yapacağım motor zorlanmasın diye değişecektim krikoları esine sordum gecen gün yok piyasada dedi..

« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2007, 21:39:19 »
şahin ile ben halletmıstım
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2007, 21:43:36 »
krikoda ne var peki sorun ndr kırık kısım felanmı var?

« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2007, 14:33:21 »
bende can kırkosu aradım bulamadım ama elektrikliye çeviriyorum . yapıcak bişey yok başka hiç birşey uymuyo yerine yadan ben uyduramadım :)

« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2007, 00:09:26 »
ya arkadaslar benım elektırıklıye cevıremem

1. zaten elımle kaldıramıyorumı cok sert kucucuk motor nasıl kaldıracak
2. arabada fazla elektıronık olayına gırmek ıstemıyorum guvenlık harıcınde

ben bir araba topladım FİBERDEN ve tam full elektıronık yaptım azım yandı HAYATTA BIRDAHA O HATAYI YAPMAM

ne kadar degısıklık o kadar stres - sıkıntı - ve madıyat
VW GOLF R 32

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2007, 00:19:50 »
Evet bencede elektronik aksamlar mekanikden daha cok arıza çıkartior..

« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2007, 08:43:22 »
Bencede elektrikli yaptırma. Bende yaptıracaktım ama usta'nın kendisi, sürekli arıza çıkarabilecegini söylemişti.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2007, 12:48:50 »
Zamanında Golf II'mizin 4 camını da otomatik yaptırmıştık. En ufak arıza olmamıştı.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2007, 13:23:07 »
tesadufen bende sınav sonrası bugun bostancı sanayiye uğradım arabayı toplarken camlara söken firmaya gittim.

bende düşünüyorum 4 camı ama adam 500 ytl dedi bakalım kararsızım fazla  çekti galiba...
 bu arada butun camları değiştiricem çok çizik var komple hepsini yeni aldımmı 402 ytl filan + işçilik adam kafadan bana 350 ytl dedi işçilikte içinde  şok oldum arka spoileride iptal edicem inş.

camlar yanlız griymiş bendekiler yeşildi değişik duruyodu.. belki bi ziepart yaparız kim bilir..

« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2007, 13:27:33 »
konuyla alakalı olduğuna inandığım bi link belki bakmıştırsınız ama ben gene de ekliyim..

Hepsiburada.com

adreste montaj diyo valla ama bi oyun vardır bunda tecrübe etmek lazım edenlerden ders almak lazım.. ;)

« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2007, 15:26:14 »
fıyatları zaten 100 ytl ile 130 ytl arasında dostum bılgın olsun ve montajdada fazla bır işcilik yok kendın bıle takabılırsın AMA ELIN YATKINSA BU TUR ISLERE :D
VW GOLF R 32

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2007, 16:00:58 »
ben gitti gidiyordan aldım 2 hafta kdr önce 89 ytl ye çokta güzel duruyor kalite olarak...camlarınızın krikosunu değiştirirseniz elektiriğe cevirmeden evvel sorunsuz ve uzun süreli kullanabilirseniz..

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2007, 16:40:16 »
konuyla alakalı olduğuna inandığım bi link belki bakmıştırsınız ama ben gene de ekliyim..

Hepsiburada.com

adreste montaj diyo valla ama bi oyun vardır bunda tecrübe etmek lazım edenlerden ders almak lazım.. ;)

Burdaki orjinal krikoya takılıyor ve çok basit takması ama kriko sistemi bozuksa bi anlamıyok