Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk1 arıyorum yardım!  (Okunma sayısı 6860 defa)

mk1 arıyorum yardım!
« : 08 Nisan 2014, 11:52:21 »
Arkadaşlar selamlar. Aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır istediğim mk1'e artık kavuşmak istiyorum. İlandaki araç için sizlerden fikir istiyorum. Otomatik arıyorum. Satmak isteyenler varsa görüşebiliriz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-otomatik-lpg-vw-golf-2-sitede-en-ucuz-153340916/detay

Şimdiden teşekkürler.

Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

Ynt: mk1 arıyorum yardım!
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2014, 12:09:50 »
Eyvallah çok teşekkür ederim ama otomatik arıyorum. İlandaki araç için ne dersin?
Hayırlı satışlar.

« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2014, 12:42:09 »
Eyvallah çok teşekkür ederim ama otomatik arıyorum. İlandaki araç için ne dersin?
Hayırlı satışlar.

ilk bakışta yorgun gözüküyor. alıp toplanıcaksa biraz pazarlık ister. 1-2 daha verip daha düzgün otm. araçlara yönelmeni öneririm..

« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2014, 12:49:21 »
Alternatif pek yok. Araştırdımda biraz. Yarın akşam inşallah görücem bu aracı. Bakarken özellikle neye bakmalıyım tavsizeniz var mı? Ona göre değerlendireyim.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2014, 13:05:07 »
özellikle şanzumana bakmanız gerek :) bi yokuşta durup bırakın geri kaçırma varsa eğer sağa parkedip bırakın ve gidin :) neden illa otomatik ? daha düzgün manuel bir araç alıp otomatiğe çevirmek daha mantıklı olacaktır.

« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2014, 13:17:34 »
özellikle şanzumana bakmanız gerek :) bi yokuşta durup bırakın geri kaçırma varsa eğer sağa parkedip bırakın ve gidin :) neden illa otomatik ? daha düzgün manuel bir araç alıp otomatiğe çevirmek daha mantıklı olacaktır.

otomatik istememin sebebi eşiminde kullanmak istemesi. düz kullanamıyor. düz alıp otomatiğe çevirmeye uğraşmayı istemem açıkcası. orjinal otomatik olursa biraz uğraşmak istiyorum. ilandaki aracı servisi olan bir arkadaşıma göstericem kaporta çok sıkıntılı değilse almayı düşünüyorum. geri kaçırmanın haricinde bi tavsiyeniz var mı? Bir de bu araca ilan sahibi golf2 yazmış anladığım kadarıyla modeli vs. bilmiyor. aracın motor hacmini gti olup olmadığını yada diğer teknik özelliklerini neye göre anlayabilirim. teşekkürler.

« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2014, 13:30:31 »
ön kule ve arka kuleler klasik olucak ama oralardan çatırdıyor bu araçlar.
çürük en büyük düzman ama hasanın dediği gibi şanzuman a dikkat etmek gerekiyor.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2014, 14:04:10 »
otomatik istememin sebebi eşiminde kullanmak istemesi. düz kullanamıyor. düz alıp otomatiğe çevirmeye uğraşmayı istemem açıkcası. orjinal otomatik olursa biraz uğraşmak istiyorum. ilandaki aracı servisi olan bir arkadaşıma göstericem kaporta çok sıkıntılı değilse almayı düşünüyorum. geri kaçırmanın haricinde bi tavsiyeniz var mı? Bir de bu araca ilan sahibi golf2 yazmış anladığım kadarıyla modeli vs. bilmiyor. aracın motor hacmini gti olup olmadığını yada diğer teknik özelliklerini neye göre anlayabilirim. teşekkürler.

GTI olup olmamasını enjeksiyon sistemine bakarak kolayca anlayabilirsiniz. K-jetronik yoksa GTI değildir. Araç zaten LPG'liymiş. Yani eskiden GTI ise bile şimdi gti değil.

« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2014, 14:20:19 »
Aracin yanina gittigimde detayli fotograflayip sizlerle paylasicam. Ona gore son karari veririm artik. Cok tesekkur ederim.

« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2014, 14:45:11 »
sevgili kardeşim otomatik almanın sebebi hanımında kullanması demişsin hanım yanında araç kullanıp pratik yapacak dersen olur otomatik alına bilir ama ben  otomatik mk1 alayım hanıma bırakayım  annesını babasını ziyarete gitisin gezsin dolaşsın kendi başına diyorsan mk1 bir bayan için uygun değil neden çünkü ne kadarda olsa eski araç 5000 e  alacağın mk1  bakım ister kaporta ister emek ister zaman ister bir bebek gibi sürekli uğraşmak ister  bilgine
ama be  kendime alayım uğraşırım toplatırım  ilgilenirim dersen o başka eğer hep hanım kullansın hem ben kullanayım diyorsan mk2 otomatik bak bence düzgün araçlar oluyor bazen  derli toplu ilanda kı araç yorgun görünüyor karar senın

bugune kadar bir çok araç kullandım vw tutkusu bambaşka onuda bılıyorum benımde mk1 alma isteğim var ama 2. araç olarak hobi amaçlı toplamak ilgilenmek uğraşmak için   

« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2014, 12:33:49 »
Merhaba
ben toplamak için bir mk1 aldım ama çok senin ilanını gönderdiğin arabanın 3 te bir fiyatına... şimdi onunla uğraşacağım
senin ilanını koyduğun arabanın parasını bulacak belki ama istediğim gibi olacak
demek istediğim böyle bir araba alacaksan ille üzerine 3-5 masraf edeceksim. ucuz bulursan en azından daha rahat harcama yaparsın
birde bayan kullanma konusunda bende endişeliyim çünkü sonuçta eski teknoloji. bayanlar için zor olabilir.

« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2014, 13:20:52 »
Merhaba
ben toplamak için bir mk1 aldım ama çok senin ilanını gönderdiğin arabanın 3 te bir fiyatına... şimdi onunla uğraşacağım
senin ilanını koyduğun arabanın parasını bulacak belki ama istediğim gibi olacak
demek istediğim böyle bir araba alacaksan ille üzerine 3-5 masraf edeceksim. ucuz bulursan en azından daha rahat harcama yaparsın
birde bayan kullanma konusunda bende endişeliyim çünkü sonuçta eski teknoloji. bayanlar için zor olabilir.

+1