Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Camları otomatik olan var mı ?  (Okunma sayısı 8364 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Camları otomatik olan var mı ?
« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2012, 13:40:12 »
kuş serisinin eger camları orjınalden otomatıkse yavas amas sonradan cevrılenlerınkı hızlı :)

bu ıste bı terslık var dedıgınızı duyar gıbıyım ama harbı ole :)

terslik yok. tofaş zamanında sıfır şahinleri sağ aynasız çıkarttı. aynayı opsiyonel gören , çalan zihniyet elektrikli camın hızından çalmış çok mu?  :D :D :D

söz konusu tofaşsa, gerisi teferruattır.  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2012, 13:41:08 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2012, 19:24:20 »
Aynen öyle çok yavaş çalışıyor camları hemde kendi orjinal olanları ama hiç arıza yaptığını görmedim düşük voltaj verdiği için motoru zorlamıyor ondan olabilir arıza yapmaması benim aracım direksiz bu yüzden bende hızlı çalışır ama yinede universal alıcam MFK'nın ki güzel düğmeleri nereye koyucaz bakalım  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2012, 20:23:39 »
Bendekiler normal hızda çalışıyor. Bir sıkıntı yok. Ama sende tek kapı camlar büyük sorun olabilir.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2012, 03:49:38 »
Bugün elektrikçi bi abime MFK nın kalitesi ne alemde dedim durdu olm otomatik cam yapıcam dersen kovarım bi daha da dükkana giremezsin bozma lan orjinalliğini dedi bi tırstım valla  :D

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2012, 06:35:22 »
kanka sen yap ayrıntılı anlat ne malzeme kullandın ona gore bende yapayım benım konsola fena gosterge cart curt sıparıslerı verdım bı kısmının onuda ayarlarız  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2012, 07:17:30 »
Kanka ben konsola yapmıycam ama ya kül tablasını iptal edicem yada yanlara koyucam  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 04 Aralık 2012, 18:57:33 »
Ülen gökhan iyi dedik sorun yok dedik bu sabah sol cam açılmıyor sağ camda ağır çalışıyor nazara getirdin sistemi :D :D Bedduamı ettin len :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #21 : 04 Aralık 2012, 23:05:42 »
Benim camlarda bosh germany motor var. fransız malı da krikolar var. sağ tarafın motoru da bosh ama modeli farklı o biraz daha yavaş inip kalıyor. ama hiç sorun yaşamıyorum  :)
bu sol cam.
View My Video

bu da sağ cam.

View My Video
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2012, 23:10:13 Gönderen: taha_jetta80 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #22 : 05 Aralık 2012, 01:00:43 »
Ülen gökhan iyi dedik sorun yok dedik bu sabah sol cam açılmıyor sağ camda ağır çalışıyor nazara getirdin sistemi :D :D Bedduamı ettin len :D :D
Haşa abi biliyosun öyle şey yapmam heleki sana canım feda dediğin gibi nazara gelebiliyor bazen bende milletin KM göstergesinin teli nasıl kopar diyordum bi sabah bi baktım tık yok  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #23 : 05 Aralık 2012, 01:04:18 »
Benim camlarda bosh germany motor var. fransız malı da krikolar var. sağ tarafın motoru da bosh ama modeli farklı o biraz daha yavaş inip kalıyor. ama hiç sorun yaşamıyorum  :)
bu sol cam.
View My Video

bu da sağ cam.

View My Video

Maşallah abi sistemin çok güzel çalışıyor bu arada o motorları nerden denkledin ve sorması ayıp ne kadar mal oldu  :)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #24 : 05 Aralık 2012, 04:53:39 »

;D  ;D hiç güleceğim yoktu hee  :D
yeni yine yeniden..!! 8)