Gönderen Konu: merhaba  (Okunma sayısı 6317 defa)

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
merhaba
« : 08 Ocak 2012, 19:21:24 »
merhabalar arkadaslar uzun aradan sonra burdayım ne yazıkkı 1 ay once 81 model golfum vardı sattım ancak o kadar alısmıstımkı hala arıyorum onu tekrar almaya karar verdım sızlerın yardımıyla temız bıse bulmak ıstıyorum 80 ıle 83 model arası dızel turbo yada duz farketmez  yururu ıyı olsun yeter butcem maksımum 5000 e kadar arkadaslar saygılar ıyı gunler

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Ynt: merhaba
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2012, 19:24:48 »
satılık bölümünde arkadaşlarımızın golf leri var ordan bakabilrisiniz.
merhabalar arkadaslar uzun aradan sonra burdayım ne yazıkkı 1 ay once 81 model golfum vardı sattım ancak o kadar alısmıstımkı hala arıyorum onu tekrar almaya karar verdım sızlerın yardımıyla temız bıse bulmak ıstıyorum 80 ıle 83 model arası dızel turbo yada duz farketmez  yururu ıyı olsun yeter butcem maksımum 5000 e kadar arkadaslar saygılar ıyı gunler

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2012, 21:43:19 »
Umarım aradığın gibi bir golf mk1 bulabilirsin dostum.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2012, 22:22:06 »
eyvallah dostum inş hep sıtedeyım arastırıyorum ozellıkle turbo dızel bakıyorum :))

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2012, 20:33:56 »
Bu sıralar uygun fiyata mk1 yok ama çöp çok dikkatli ol. Hiç masrafı olmayacak dersen keseyi iyice açman lazım ama düzgün olsun hafif masrafları olsun arabacık olsun dersende 5000+..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2012, 23:33:29 »
aynen oyle cok uçuk rakamlar yazan var ben degerınde rakam yazdım yaa hemende sattım mıllet nerdeyse 8  9 yazıyor gercı satamadıktan sonra yazarlar bızde boyle mk1 sahıbı olamıyoruz ozaman  :-\

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2012, 23:52:00 »
Hakkı neyse o. Ben 5850 fiyat koymuştum dizel ime ama baktım ölücüler arıyor 6850 ye çıkardım fiyatı en azından herkez aramaz oldu. Arayanada gerçek fiyatı 5850 dir alıcıysan gel gör oturup konuşuruz sorun değil diyodum 3-4 kişi sıraya girmişti ilk sıradaki arkadaş geldi beğendi olurunu ayarladık verdim aracı gitti 1 hafta içinde...  Sattıktan sonra bende birçok mk1 için aradım ve resimlerde gördüğüm kadarı ile kafamda oluşan fiyatı konuştum ama ara bir fiyat çıkmayınca gitmedim bakmaya bile.. Fiyatta olur rakam aldığım araçlara gittim inanın bana bu mk1 ler için tam 1000 tl masraf yaptım ama araçlar yazdıkları rakamın yarısı etmeyecek durumdalardı o yüzden acele etmeyin...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2012, 00:24:16 »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2012, 00:39:21 »
kardeş eger temız dızel bulursan gorursen aklında bulunsun :)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2012, 00:45:31 »
Temiz deerken motormu temiz kaportamı :D bir tane bildiğim var motoru sıfır kaportada çüzüksüz ama resto edilirse daha güzel olur

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2012, 00:59:22 »
yanı fazla basım agrımasında orjınal gıbı olsun :) :P ılanı varmı  kardeşim resım falan

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2012, 01:03:33 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1983-orjinal-golf-1-turbo-diesel-41038071/detay kardeş bak bunun gıbı bıse arıyorum sıtede gordum tabı satılmıstır bu da cok temız arac cok begendım bunu suan olsaydı dusunmez alırdım :D

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2012, 01:34:47 »
pm atıyorum o araç bahsettiğim yürürü motoru yeni yapıldı arkadaşımızın aracı bu forumdan oda bizim gibi hasta kaportası dipdiri incele aracı zaten anlarsın ne dediğimi :) atıyorum şuan Pm