Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim elimde vw jetta1 nasıl toplatırım  (Okunma sayısı 24115 defa)

Abi aracın karbıratörlü olması valf 'ını ve HP 'sini etkilermi.

Golf1 gti servis kitabını (Türkçe) bulabilirmiyiz? Eger olan paylaşan varsa çok makbule geçer. Teşekkürler

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
fransızca var:( ingilizce bir kaçtane var
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Abi aracın karbıratörlü olması valf 'ını ve HP 'sini etkilermi.

Valf ini etkilemez o sabit bir mekanizma onunla alakası yok. Ama HP değerin kullanılan karb. göre düşecektir.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Valf ini etkilemez o sabit bir mekanizma onunla alakası yok. Ama HP değerin kullanılan karb. göre düşecektir.
:)

Çok düşme olurmu.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Çok düşme olurmu.

İlla düşer ben EG GTI kullanamadım benimkiside GT ama gayet iyi gidiyor kaç HP olduğunu bilmiyorum ama bu haliyle bile milletin ağzını açık bırakıyor millete orjinal fabrikadan EG GTI'lar 110 PS çıkıyo deyince şaşırıyo bende kısmetse çeviricem K-Jet'e milletin ağzını açık bırakıcam  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

abi bu k-jet ne oluyor

Benim arabanın üst kapak orjinal hatta üzerinde enjeksiyonları duruyor. egzoz çıkışının üzerindeki manifota karbıratör koymuşlar. çevrmesi çok zor olurmu?

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
 K-Jet i üstüne tekrar koymak için işin ehli bir usta bulman lazım. Herkez takarım der ama iş takmakla bitmiyor. Sistem nekadar basit olsada tecrübesi olmayan birisi için arap saçı gibidir o yüzden motoruna ve karburatörüne güzel bir bakım yaptır yeter.. K-jet in sana avantajı yüksek devirlerde aşırı besleme sağlaması.. Aracın alt devirlerde seni tatmin edicektir iş 5500dk/d den sonra ortaya çıkar.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Ersan abi aracın motor ve sanzımanını indirdik.  havuzda ve iç çamurluklarda biraz çürük var bunlar onarılacak...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

Bu arada nasıl bir karb. kullanıyorsun bilmiyorum ama K-Jet sana kafadan 10-15 HP + yakıt tasarrufu getirticek sağlam ustan varsa bütün işlemler hallolduktan sonra K-Jet olayınada bi bakın derim  ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Bu arada nasıl bir karb. kullanıyorsun bilmiyorum ama K-Jet sana kafadan 10-15 HP + yakıt tasarrufu getirticek sağlam ustan varsa bütün işlemler hallolduktan sonra K-Jet olayınada bi bakın derim  ::)

:) :) :) önce bi dino ya sok gökhan sonra 10-15hp mi yoksa daha fazlasımı  :) :9

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

:) :) :) önce bi dino ya sok gökhan sonra 10-15hp mi yoksa daha fazlasımı  :) :9
Fazlası vardır eksiği yoktur Erşan abim ben boşuna mı K-Jeti ısrarla istiyoruz zannediyorsun  :sevgi: