Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim elimde vw jetta1 nasıl toplatırım  (Okunma sayısı 24201 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Yok be gökhan mk1 dizelde turbo çok gereksiz. 850kg kasaya 1600cc motor çok fazla geliyor zaten. Bende 5 ileri şanzımanla sincap gibi turbo olsa GTI gibi olacak nerdeyse..
Olsun hiç değilse senin Maverickin azda olsa yerini doldurur gerçi Maverickin yerini bence hiç bir MK1 doldurmaz senin gözünde sonuçta o kadar emeğin var  :-\
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Abi faturalı yetta kupası var mı?(Temiz olacak)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Benim bildiğim yok ama yasin in orda kazalı vardı ama hasar küçüktü satıyormu onu sorman lazım.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
abi burdaki işini görmez arkadaşın.

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Abi golf1 jetta1 plakalı kupa fiyatları ne durumda sadece kupa (motorsuz).

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
izmirde hurda jetta 1 kupa var temiz durumda motor şanzoman hariç 1500 tl

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Abi elimizdeki golfün  tescil işlemlerini yaptırırken aracın ruhsatta bazı verilerinin eksik oldugunu söylediler. Sitede göz attım fakat 1.3 ve farklı motorlular var. Eger bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim. Araç  golf1 1.6 gti tek kapı teknik bilgiler.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Abi elimizdeki golfün  tescil işlemlerini yaptırırken aracın ruhsatta bazı verilerinin eksik oldugunu söylediler. Sitede göz attım fakat 1.3 ve farklı motorlular var. Eger bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim. Araç  golf1 1.6 gti tek kapı teknik bilgiler.

1100cc den 1800cc ye kadar seçenekleri var.. GTı segmenti 1600cc ve 1800cc olmak üzere 2 motordan oluşuyor. 1600cc olan EG 1800cc Olan DX bide JJ var 1800cc de tropy modeli olarak geçiyor.. Her 2 model GTI motorda Enjeksiyonludur diğerleri hep karb.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ysnk

• Profili Görüntüle
ankadaşlar ben ankaradayım. aranıza yeni katıldım. geçen hafta 1981 model 1.3 benzinli MK1 aldım. komple sıfırlatmak için yardımcı olurmusunuz? 

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Abi hatırlı olsun güle güle bin

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Abi bu iş hastalık bulaştımı kurtulamassın.

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Erşan abi motoru indirdik araç 1.6 gti araç üst kapak orjinal fakat enjeksiyon sistemini iptal edip üst manifot çıkışına karbıratör takmışlar
motoru aracın yeni yapılmış komprassör durumu iyi enjektörler yerinde duruyor benzin dagıtıcısını sökmüşler geri enjeksiyonluya çevirelimmi yoksa iyibir (weber vs) bir karbırör alıp karbıratörcüye ayarlatalımmı. aracın performansı iyi kalsın mı degişiklik yapalımmı? araç karbıratörlü olarak  kalırsa gti özelligi gidermi?

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
Krom tampon nereden temin ederiz?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Erşan abi motoru indirdik araç 1.6 gti araç üst kapak orjinal fakat enjeksiyon sistemini iptal edip üst manifot çıkışına karbıratör takmışlar
motoru aracın yeni yapılmış komprassör durumu iyi enjektörler yerinde duruyor benzin dagıtıcısını sökmüşler geri enjeksiyonluya çevirelimmi yoksa iyibir (weber vs) bir karbırör alıp karbıratörcüye ayarlatalımmı. aracın performansı iyi kalsın mı degişiklik yapalımmı? araç karbıratörlü olarak  kalırsa gti özelligi gidermi?

GTI ın I sı injection u simgeler. Enjeksiyonu iptal olduysa i si gidik denir :) Valla performansı ve yakıtı iyi ise hiç kurcalamayın. bu saatten sonra ona sistemi bulmak ve montajını yaptırmak zor. Sağlam olduğunu bildiğin k-jet bulacaksın ve onu takıp ayarlayac usta bulacaksın ama çok zor iş. Hem yakıt litre fiyatlarınıda düşünürsen devamlı kullanım için LPG şart. Yok ben hafta sonu hoby car olarak düşünüyorum diyorsan orjinali ne ise onu yapmaya bak derim..