Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim elimde vw jetta1 nasıl toplatırım  (Okunma sayısı 24116 defa)

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim  elimde vw jetta1 bulunmaktadır araç 1.6 dizeldir aracın motorunu kendim yaptırdım  üst kapak degişti
rektefe oldu fakat kaporta ve boyasını iyi bir usta bulup yaptıramadım

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Aramıza hoşgeldin hangi şehirdensin ? :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim  elimde vw jetta1 bulunmaktadır araç 1.6 dizeldir aracın motorunu kendim yaptırdım  üst kapak degişti
rektefe oldu fakat kaporta ve boyasını iyi bir usta bulup yaptıramadım
gökhan sana yardımcı olur ya ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

gökhan sana yardımcı olur ya ;)
Sen yardım etmiycen mi  :)

e biz yaşlandık artık  :saskin:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

e biz yaşlandık artık  :saskin:
Yaşlı adam  200'le gitmez benim bildiğim  :D

artık kıstım 170 den yukarı yok  :D

arkadalar antepteyim

tek kapı birde gti golf aldık araç hşuma gitti bunuda toplatmaya niyetim var motordurumu iyi fakat araçta çürükler mevcut tampon ve çamurluları fiber glastan yapılmış durumda fakat enjeksiyonları iptal edip karbıratör takmışlar geri enjeksiyonluya çevirmek istiyorum yardımlarınız için tesekkürler...

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
tek kapı birde gti golf aldık araç hşuma gitti bunuda toplatmaya niyetim var motordurumu iyi fakat araçta çürükler mevcut tampon ve çamurluları fiber glastan yapılmış durumda fakat enjeksiyonları iptal edip karbıratör takmışlar geri enjeksiyonluya çevirmek istiyorum yardımlarınız için tesekkürler...
ah be ah. anlamıyorum bu işleri. enjeksiyonu iptal edip karbüratör taktıranları. ferrari alıp lpg taktırmaktan farkı yok.

hayırlı olsun. aracı kaça aldınız? bir de fotoğraflarını yükleyebilir misiniz?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

öncelikle aramıza hoş geldin kardeş ankarada olmuş olsaydın sana  baya bi yardımcı olabilirdim hurdacılardan istediğin  parçaları teğmin edebilirdik ama  jetta 1 çok güzel araba bende de bitane emsalsiz var . ben  bana lazım olan parçalarını  ankara yıldız sanayi sitesinden yada almanyadan getirttiriyorum ama  sen hataya yakınsın  hatayda  jetta  1 in  parçasını bulma şansız çok fazla  hataya bi git istersen...

Abi araçların resimlerini koyacagım

abi yettanın ön takımıyla çok ugraştık bir türlü kesilmeyen bir tıkırtı var

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
abi yettanın ön takımıyla çok ugraştık bir türlü kesilmeyen bir tıkırtı var

Direksiyonun tıkırtı burcundan geliyor olmasın. :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"